Alfa Romeo Junior od 129 600 zł. Znamy ceny

Alfa Romeo Milano 2024 Alfa Romeo Junior

Alfa Romeo to marka z włoskim stylem i innowacyjnością. Niedawno producent przedstawił swój najnowszy model – Alfa Romeo Junior. Teraz zaprezentowane zostały ceny. Jak przedstawia się sytuacja cennikowa wersji hybrydowej i elektryka włoskiego samochodu? Sprawdzamy, co w trawie piszczy.

Hybryda Made in Italy, ale produkowana w Polsce

Wyjątkowość Juniora podkreśla fakt, że choć jest on “Made in Italy”, to jego produkcja odbywa się w Polsce. Dostępny jest w wersji hybrydowej Junior Ibrida i wyposażony jest w silnik 48-V Hybrid VGT o mocy 136 KM. Jego cena zaczyna się już od 129 600 zł. To sprawia, że model ten jest najbardziej dostępnym dla Kowalskiego wariantem w ofercie Alfa Romeo.

Alfa Romeo Milano 2024 Alfa Romeo Junior
Alfa Romeo Junior

Zobacz też: Nadchodząca Alfa Romeo Giulia 2026. Nowy wygląd i duża moc zagwarantują sukces?

Alfa Romeo Junior to także elektryczna rewolucja

Dla miłośników zeroemisyjnej jazdy, Alfa Romeo Junior Elettrica zapewnia możliwość wyboru pomiędzy dwiema wersjami mocy – 156 KM oraz 240 KM. Elettrica z baterią o pojemności 54 kWh pozwala na szybkie ładowanie od 20% do 80% w zaledwie 27 minut i oferuje zasięg do 410 kilometrów w cyklu mieszanym WLTP. Cena za wariant 156-konny zaczyna się od 173 200 zł.

Sportowy charakter i innowacyjne technologie

Model Veloce stanowi szczytowe osiągnięcie w gamie Juniora. Przyciąga on uwagę najbardziej wymagających entuzjastów motoryzacji. Oferuje on 240 KM mocy, samoblokujący się mechanizm różnicowy, sportowe zawieszenie, oraz 20-calowe obręcze. To wszystko sprawia, że Junior Veloce jest nie tylko błyskawiczny, ale i niezwykle stabilny na zakrętach.

Junior to komfortowy i bezpieczny samochód

Wszystkie modele Juniora są wyposażone w najnowsze rozwiązania w zakresie komfortu, łączności pokładowej i bezpieczeństwa. Bogata oferta modelowa – od standardowych wersji Ibrida, przez Speciale, aż po sportową Elettrica Veloce z pewnością pozwala każdemu klientowi znaleźć coś dla siebie.

Sprawdź również: Alfa Romeo Junior zamiast Milano

Alfa Romeo Junior to styl życia. Zainteresowani mogą znaleźć więcej informacji, odwiedzając stronę modelu Alfa Romeo Junior, gdzie dostępne są szczegóły dotyczące wszystkich wersji samochodu. Niezależnie od tego, czy preferujesz ciche i ekologiczne rozwiązania, czy dynamiczną jazdę pełną emocji, Alfa Romeo Junior jest gotowy spełnić Twoje oczekiwania.


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Czytaj więcej

Nowa Cupra Leon 2024

Cupra Leon, więc także Seat Leon zostanie poddany odświeżeniu w połowie cyklu produkcyjnego obecnej wersji. Nastąpi to między…
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share