BMW X3 2024. Mamy kolejne zdjęcia nowego SUV-a

BMW X3 2024

BMW planuje wprowadzić na rynek nowy model BMW X3 w następnym 2024 roku. Dzięki portalowi Motor1 możemy zobaczyć zdjęcia samochodu, gdzie łowcy prototypów już zdołali sfotografować dwa nowe modele z bliska, które były mniej zakamuflowane niż podczas wcześniejszych testów drogowych. Oba prototypy były wyposażone w silniki spalinowe, co sugeruje, że przyszłe BMW iX3 będzie korzystało z innej platformy.

Sprawdź również: Nowe BMW iX1 eDrive20. Elektromobilność klasy premium

Nowy design i zaawansowana technologia

BMW wydaje się podążać za konserwatywnym podejściem do wyglądu. Grill chłodnicy będzie nieco większy i głębiej osadzony, co jest widoczne w przedniej części pojazdu. Słup C wydaje się być cieńszy, a klamki drzwi są umieszczone jakby niżej. Cztery końcówki wydechu sugerują, że może to być model M40i. Wnętrze prawdopodobnie będzie wyposażone w szklany kokpit podobny do tego z BMW iX, który będzie obsługiwał pełen zestaw najnowszej technologii.

Opcje Napędu BMW X3

Chociaż oba prototypy były wyposażone w silniki spalinowe, to napęd elektryczny z pewnością pojawi się w ofercie nowego BMW X3. Nie możemy także wykluczyć, że w cenniku zobaczymy wersję napędu typu PHEV. BMW nie podaje jeszcze żadnych szczegółowych informacji na temat tego nowego modelu. Mimo testu samochodów wyposażonych w silniki spalinowe, nie możemy jednoznacznie stwierdzić czy tradycyjne napędy spalinowe będą dostępne w ofercie, czy będą one zelektryfikowane. Na ten moment musimy poczekać na więcej informacji ze strony producenta.

Czytaj także: Zobacz BMW i5 M60 xDrive w Polsce przed Światową premierą


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło zdjęć: materiały prasowe Motor1

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share