Dacia Jogger – aktualne wersje wyposażenia i ceny

Dacia Jogger to najtańszy samochód w wersji 7-osobowej na naszym rynku. Połączenie długości kombi, przestronności kombivana i styl solidnego SUV-a łączy w sobie najlepsze cechy auta rodzinnego. Zwiększony prześwit, mocno zarysowane nadkola i modułowe relingi dachowe podkreślają solidną konstrukcję auta, które swobodnie radzi sobie w każdym terenie i jest idealne dla rodzin prowadzących aktywny tryb życia. Podróż tym samochodem można uprzyjemnić  dzięki systemowi multimedialnemu wyposażonemu we wszystkie niezbędne elementy, obejmujące – zależnie od wersji – 8-calowy dotykowy ekran, funkcję replikacji smartfona za pomocą kabla USB, Bluetooth i nawigację.

Dacia Jogger w cenniku występuje póki co w dwóch wersjach silnika benzynowego, wersja benzynowa TCe110 oraz wersja z instalacją LPG ECO-G 100. Poza wyborem liczby dostępnych miejsc – możemy wybrać wersję 5 lub 7-osobową, do wyboru mamy 4 wersje wyposażenia samochodu.

W najtańszej wersji ESSENTIAL Dacia Jogger kosztuje 81 800zł i to z siedmioma miejscami dla podróżujących zasilana silnikiem z LPG 100KM. Innego wyboru najtańszej wersji nie ma. Na jej wyposażeniu znajdziemy między innymi: dzielone oparcie tylnej kanapy, ABS, ESP, AESB, HSA, elektryczne szyby czy system multimedialny Media Control.

Druga wersja EXPRESSION zawiera:

– klimatyzacje manualną,
– modułowe relingi dachowe,
– elektryczne lusterka,
– elektryczne szyby tylne,
– wspomaganie parkowania tyłem,
– system multimedialny Media Display z dotykowym ekranem 8 cali.

Wersja EXTREME to:

– klimatyzacja automatyczna
– kamera cofania
– karta Keyless Entry
– extended grip
– stoliki typu lotniczego
– antena typu „płetwa rekina”
– felgi aluminiowe 16” w kolorze czarnym
– tapicerka MicroCloud

Ostatnia wersja EXTREME+ to rozszerzenie zwykłego EXTREME. W cenie zawiera koszt lakieru, dywaniki gumowe i nakładki progowe z topograficznym wzorem, system kontroli martwego pola BSW, czy koło zapasowe dla napędu bez LPG. Wyposażenie to wybrać możemy jedynie dla wersji z siedmioma miejscami na pokładzie.

Oto cały cennik Dacii Jogger:

SILNIK

LICZBA MIEJSC ESSENTIAL EXPRESSION EXTREME EXTREME+

ECO-G 100

5 miejsc

86 050 zł 90 850 zł

TCe 110

87 850 zł

92 650 zł

ECO-G 100

7 miejsc

81 800 zł

90 550 zł 95 350 zł

101 45zł

TCe 110 92 350 zł 97 150zł

103 950zł

 


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło: zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share