Dacia z wyposażeniem Extreme

Wprowadzenie wersji Dacia Extreme jest częścią strategii Dacii, która wykorzystuje swoje odnowione walory i poszerza swoje terytorium, jednocześnie starannie szanując swoje wartości. Wersja Extreme idzie krok dalej w podejściu marki, które jest “mocne i terenowe”, nie tylko pod względem designu, ale także cech, nie tracąc nic z tego, co sprawia, że jest ona niezbędna, atrakcyjna, przystępna cenowo i ekologiczna.

Wersja Extreme, będąca szczytowym modelem w gamie Dacii, ma na celu przyciągnięcie nowych klientów, którzy szukają sposobu na jeszcze większą przyjemność z życia na świeżym powietrzu. Jej wprowadzenie odpowiada na potrzeby wielu klientów marki, którzy przyjmują styl życia związany z aktywnością na zewnątrz, a jednocześnie kontynuuje oferowanie doskonałych cech dla 70% nabywców Dacii, którzy decydują się na modele z wyższej półki.

Wszystkie cztery flagowe modele marki Dacia – Spring, Sandero Stepway, Duster i Jogger – są teraz dostępne w wersji Extreme. Ten poziom wyposażenia można wybrać dla wszystkich typów silników, z wyjątkiem modelu Spring Extreme, który jest dostępny wyłącznie z nowym, elektrycznym silnikiem o mocy 65 KM.

Dacia, znana jako marka kojarząca się z życiem na świeżym powietrzu, podkreśla swoją unikalną pozycję za pomocą poziomu wyposażenia Extreme. Dzięki solidnej ofercie pojazdów marki Dacia, można cieszyć się przygodami, aktywnościami na świeżym powietrzu i odkrywaniem zarówno samodzielnie, jak i w towarzystwie siedmiu innych osób. Poziom wyposażenia Extreme wyróżnia się charakterystycznym stylem, który subtelnie oddaje wyjątkowy wygląd zewnętrzny.

Funkcje obejmują:

  • Wygląd zewnętrzny:

– nowy kolor nadwozia: Cedar Green (Stepway, Jogger i Duster)/Slate Blue (Spring)
– błyszcząca antena płetwy czarnego rekina (Stepway, Jogger i Duster)
– nazwa modelu w kolorze miedzianego brązu na relingach dachowych (Stepway, Jogger i Duster)/miedziane brązowe akcenty na relingach dachowych (sprężyna)
– miedziane brązowe akcenty na obudowach lusterek bocznych i kołpakach, napis Copper Brown Dacia na bagażniku
– paski z topograficznym wzorem na przednich drzwiach, nawiązanie do charakterystycznej fajki Dustera między przednimi drzwiami a przednimi skrzydłami (Spring, Stepway i Jogger)
– miedziane brązowe akcenty w pobliżu świateł przeciwmgielnych (Stepway i Jogger)/miedziane brązowe akcenty w pobliżu reflektorów (wiosna)
– parapety z wzorem topograficznym (Spring, Stepway i Jogger)
– błyszczące czarne felgi aluminiowe (średnica: 17 cali w Duster, 16 cali w Stepway i Jogger)
– słupki B o konstrukcji topograficznej i skrzydłach (Duster)
– fajka miedzianobrązowa (Duster)

  • Wnętrze:

– nowy rodzaj tapicerki w kolorze szarym, MicroCloud, jest zawarty w wersji wyposażenia Extreme (w Stepway, Jogger i Duster), obejmując panele drzwi i siedzenia (Stepway, Jogger i Duster), a także deskę rozdzielczą (Stepway i Jogger). MicroCloud został opracowany specjalnie do zastosowań związanych z pojazdami (tj. siedzenia i inne elementy wewnętrzne). Oferuje doskonałą odporność na zużycie, jest bardzo łatwy do czyszczenia, wygląda podobnie do aksamitu, a jednocześnie jest wyjątkowy, a także jest miękki i przyjemny w dotyku
– logo Dacia Link wytłoczone na przednich siedzeniach
– gumowe maty podłogowe z wzorem topograficznym w pierwszym rzędzie
– gumowe maty podłogowe z wzorem topograficznym w drugim rzędzie (Stepway, Duster i Jogger) i trzecim rzędzie (Jogger)
– brązowe wykończenia w kolorze miedzianym na panelach drzwi przednich i wokół otworów wentylacyjnych
– parapety drzwiowe ze wzorem topograficznym
– brązowa lamówka w kolorze miedzianym wokół podstawy drążka zmiany biegów (Duster)
– miedziane szwy ozdobne na miechu drążka zmiany biegów (Duster)
– brązowa lamówka wokół panelu nawigacyjnego (Spring)

 


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło: zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share