Dłuższa wersja Renault Captur 2023?

Po niespełna 4 latach udanej kariery, przewidywany jest facelifting crossovera Renault Captur. Nowy model powinien trafić na rynek na początku 2024 roku.

Najważniejsze zmiany estetyczne nowego Renault Captura dotkną zderzaków i reflektorów. Pojawi się również nowa atrapa chłodnicy oraz nowe logo.

Wewnątrz nie będzie dużych zmian, ale wnętrze zostanie poprawione pod względem montażu i jakości materiałów. Prawdopodobnie wprowadzony zostanie nowy kierownica oraz większe ekrany systemu multimedialnego.

Nie będzie dużych zmian w silnikach, spodziewamy się jedynie wprowadzenia nowego silnika 1.2 TCe o mocy 110 i 130 KM z technologią mild hybrid. Nadal będą dostępne wersje hybrydowe i plug-in hybrid, które zostaną ulepszone pod względem efektywności.

Aby poszerzyć swoją ofertę SUV-ów, Renault może wprowadzić na rynek nową wersję Captura, tym razem w dłuższej wersji. Długość “normalnej” wersji pozostanie w okolicach 423 cm. Potencjalna, dłuższa wersja zostanie umieszczona około 435 cm, zajmując pozycję pomiędzy Capturem a Australem. Samochód będzie prawdopodobnie miał dłuższe zwisy tylne z większą przestrzenią bagażnikową. W ten sposób Renault ma na celu zadowolić tych, którzy kochają Captura, potrzebują więcej miejsca, ale nie mogą sobie pozwolić na SUV segmentu C.

Debiut dłuższej wersji Renault Captur jest wciąż niepotwierdzony. Wraz z modernizacją samochodu pojawią się nowe systemy asystujące podczas jazdy. Cena samochodu zostanie również nieznacznie podwyższona. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profili społecznościowych.

 


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło: zdjęcia i materiały ilgiornaledigitale

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share