Wiadomości, premiery, porady motoryzacyjne.

Honda na CES 2024. Prezentacja nowej wizji samochodów elektrycznych

Honda CES 2024

Japoński producent motoryzacyjny jakim jest Honda zamierza ujawnić przełomową serię pojazdów elektrycznych (EV) na wystawie CES 2024. To wydarzenie zaplanowane zostało na 9-12 stycznia 2024 roku w Las Vegas w Nevadzie i ma stanowić znaczący kamień milowy w podróży Hondy ku elektryfikacji swojej oferty na rynkach globalnych.

Hasło przewodnie Hondy

Globalne hasło Hondy – “The Power of Dreams – How we move you”, uosabia jej wizję przekraczania granic i zwiększania ludzkich możliwości poprzez mobilność. Nadchodzące CES 2024 to coś więcej niż tylko prezentacja nowych produktów. To także świadectwo poświęcenia Hondy na rzecz urzeczywistniania marzeń, upraszczania życia i popychania społeczeństwa do przodu.

Czytaj również: Honda CR-V 2024. Szósta generacja wchodzi na rynek

Przyszłość w barwach czysto elektrycznych

W celu osiągnięcia neutralności węglowej do 2050 roku, Honda bardzo koncentruje się na elektryfikacji swoich pojazdów i dąży do całkowitej elektryfikacji swojej linii samochodów, a także zwiększenia stosunku sprzedaży pojazdów elektrycznych i FCEV do 100% na całym świecie do 2040 roku. Ten ambitny plan podkreśla zaangażowanie Hondy w te działania, marka chce wziąć na siebie odpowiedzialność za ochronę środowiskowa.

Pokaz innowacji na CES 2024

Na CES 2024, japoński producent nie tylko zaprezentuje swoją globalną serię EV, ale także uwydatni kluczowe technologie, które odzwierciedlają jej znaczącą transformację w kierunku elektryfikacji. Jest to zgodne z duchem jej globalnego hasła i skupieniem na osiągnięciu tego celu.

Honda z wizjonerską konferencją prasową

Konferencja prasowa z udziałem szefów firmy Toshihiro Mibe i Shinji Aoyamy odbędzie się 9 stycznia 2024 roku. Celem tego wydarzenia będzie przedstawienie wizji Hondy, w której pojazdy elektryczne stają się sercem mobilności społecznej. Zostanie również przedstawiona nowa globalna seria pojazdów elektrycznych Hondy.

Transmisja na żywo dla wszystkich

Dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć osobiście na tym wydarzeniu, Honda zapewni transmisję na żywo swojej konferencji prasowej dla światowej publiczności. To dobrze, że wizja Hondy i najnowsze jej innowacje w dziedzinie pojazdów elektrycznych będą udostępnione wszystkim, niezależnie od ich lokalizacji.

Sprawdź także: Nowa Honda ZR-V – można już składać zamówienia

Udział Hondy w CES 2024 to coś więcej niż tylko sama prezentacja nowych produktów. Jest to też śmiała deklaracja dotycząca przyszłości motoryzacji i roli, jaką pojazdy elektryczne będą w niej odgrywać. Z dużym naciskiem na ten rozwój, Honda jest gotowa poprowadzić świat w kierunku rewolucji pojazdów elektrycznych.


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share