Hyundai Tucson 2024. Facelifting na zdjęciach

Hyundai Tucson 2024

Hyundai Tucson to jeden z najpopularniejszych SUV-ów na rynku. Marka szykuje się właśnie do wprowadzenia najnowszego faceliftingu tego modelu na rok 2024. Zdjęcia samochodu, choć są mocno zakamuflowane, zaczynają już krążyć po sieci. Bez wątpienia budzą one ciekawość i spekulacje na temat tego, co Hyundai będzie miał do zaoferowania w najnowszej odsłonie bardzo lubianego modelu w całej Europie.

Hyundai Tucson 2024 – Nowe Oblicze Popularnego SUV-a

Hyundai Tucson, który zaskoczył świat motoryzacji swoim radykalnie nowym stylem w 2020 roku. Czy jest on gotowy na kolejne duże zmiany? Pierwsze zdjęcia prototypu Tucsona 2024 pokazują, że Hyundai nie boi się eksperymentować z wyglądem. Póki co, z widocznych zdjęć zamaskowanego samochodu, nie jesteśmy w stanie wywnioskować czy nowy Tucson będzie równie odważny jak jego poprzednik.

Czytaj także: Hyundai Santa Fe 2024. Krótka prezentacja przed premierą

Silniki – Hybrydy i Benzyniaki

Obecnie Hyundai Tucson jest dostępny wyłącznie z silnikami benzynowymi, które w zależności od wersji są dostępne również w wersji mild-hybrid i z opcjonalnym napędem na wszystkie koła. W ofercie znajdują się także pełna hybryda i hybryda plug-in. Czy Hyundai Tucson 2024 przyniesie nam jakieś nowe zmiany w tej kwestii? Raczej nic nowego Hyundai w tej kwestii nam nie zaproponuje. Możemy się jedynie spodziewać się, że standardem we wszystkich wersjach silnikowych stanie się 48-woltowa technologia mild-hybrid.

Wygląd – Czy Tucson upodobni się do Kia EV6?

Choć prototyp Tucsona 2024 jest mocno zakamuflowany, można dostrzec pewne zmiany w wyglądzie modelu po faceliftingu. Wydaje się, że nowy Tucson otrzyma nowy wygląd grilla, a także pewne zmiany zajdą również w wyglądzie świateł do jazdy dziennej. Możliwe, że Hyundai chce nadać Tucsonowi bardziej dojrzały wygląd podobny do tego, co widzimy w obecnych modelach marki Kia. Na potwierdzenie musimy jeszcze poczekać, kiedy to samochód zostanie oficjalnie zaprezentowany.

Wnętrze – Przestrzeń Bagażowa Bez Zmian

Na razie nie mamy żadnych informacji, jakie zmiany zajdą we wnętrzu nowego Hyundai Tucson 2024.. Możemy jednak przypuszczać, że przy podobnych gabarytach samochodu w porównaniu z obecnym modelem, przestrzeń bagażowa pozostanie bez zmian. Ta w obecnym Hyundai Tucson wynosi od 620 do 1799 litrów.

Sprawdź również: Hyundai Elantra model 2023. Odważny wygląd, Nowoczesna Technologia, ceny

Z niecierpliwością czekamy zatem na więcej informacji dotyczących nowego Tucson 2024 marki Hyundai. Bez wątpienia, będzie to kolejny krok producenta w ewolucji tego modelu.

Hyundai Europe

Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło zdjęć: materiały prasowe Autozeitung

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share