Wiadomości, premiery, porady motoryzacyjne.

Jeep Wagoneer S – ekskluzywny, elektryczny i osiągający 3,5 sekundy do setki. Premiera już w tym roku

Jeep Wagoneer S 2024

Przyszedł moment, że możemy zobaczyć co oferuje nowy w pełni elektryczny, luksusowy Jeep Wagoneer S. Marka Jeep tworząc swoją przyszłość, odwołuje się do swojej legendarnej historii. W 2024 roku Jeep będzie świętował kolejny rok pełen premier, przygotowując się tym samym do wprowadzenia na rynek swojego pierwszego globalnego samochodu elektrycznego (BEV) i przy okazji poszerzy swoją linię legendarnych SUV-ów.

Czytaj także: Nowy Jeep Compass 2024 już dostęny w sprzedaży. To nowa technologia i styl. Znamy ceny!

Jeep Wagoneer S został zbudowany na nowoczesnej platformie

Jeep Wagoneer S został zbudowany na zupełnie nowej, niezwykle elastycznej i natywnie elektrycznej platformie STLA-Large. W pełni elektryczny model oferuje standardową funkcję 4xe z zarządzaniem terenem i zaawansowaną technologię skoncentrowaną na marce Jeep oraz imponujące osiągi – w tym 600 KM i błyskawiczne przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,5 sekundy. A jego elegancki zewnętrzny wygląd wyróżnia się unikalnie przeprojektowaną podświetlaną LED-ami ekskluzywną dla marki Jeep siatką grilla, charakteryzującą się siedmioma szczelinami.

Luksusowe wnętrze i zaawansowana technologia

Wnętrze nowego Jeepa Wagoneer S charakteryzuje się technologią premium, która została płynnie zintegrowana z starannie wykonanymi rzemieślniczymi detalami. Świadomie dobrane materiały i funkcje skoncentrowane na designie obejmują dostosowane do potrzeb centrum kontroli kierowcy z unikalnym, wyłącznym dla marki Jeep przełącznikiem Selec-Terrain. Całość uzupełnia dynamiczne oświetlenie ambientowe. Jeep Wagoneer S będzie również wyposażony w standardowy dwupanelowy panoramiczny dach oraz dzięki współpracy z McIntosh, wprowadzony zostanie precyzyjnie dostrojony 19-głośnikowy, flagowy system audio firmy McIntosh.

Sprawdź również: Nowy Jeep Avenger 2024. Oferta z bardziej dopasowanym wyposażeniem. Rusza sprzedaż

Nowy Jeep Wagoneer S to nowe rozdanie dla marki. Samochód będzie miał swoją premierę w 2024 roku w Stanach, natomiast w Europie zobaczymy go dopiero na początku 2025 roku. Czy jesteście gotowi na przygodę z nowym Jeepem Wagoneer S?


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Zdjęcia i materiały prasowe producent

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share