Wiadomości, premiery, porady motoryzacyjne.

Lancia Pu+Ra HPE wkracza do Europy

Lancia Pu+Ra HPE
Lancia Pu+Ra HPE Zdjęcie: materiały prasowe producenta

Lancia jest renomowaną marką pięknych włoskich samochodów i prestiżowych modeli. Lancia Pu+Ra HPE, pierwszy samochód w nowej erze tej włoskiej marki, stanowi prawdziwą reprezentację wartości Lancii zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Odnajdziemy w nim wszystkie cechy, które uczyniły tę markę sławną na całym świecie: czystość i radykalność, elegancję oraz surową, geometryczną stylistykę.

Sprawdź również: Najbliższa przyszłość marki Lancia

“Lancia Pu+Ra HPE to wyraźna zapowiedź tego, jak będą wyglądały nowe samochody Lancii pod względem designu, innowacji i technologii. Ponadto, dzięki współpracy z firmą Cassina, z którą łączy nas ponad stuletnia historia i wartości, takie jak włoski styl, zrównoważony rozwój i innowacyjność, jazda Lancią Pu+Ra HPE staje się prawdziwą przyjemnością i przypomina trochę siedzenie w swoim własnym salonie.” – powiedział Luca Napolitano, dyrektor generalny marki Lancia.

Przybycie Lancii Pu+Ra HPE do Europy jest kolejnym ważnym momentem w historii marki. Podczas Lancia Design Day zostało zaprezentowane nowe logo, a w lutym 2023 roku marka wprowadziła nową tożsamość. W kwietniu ubiegłego roku podczas Milan Design Week zaprezentowano samochód koncepcyjny. Teraz Lancia Pu+Ra HPE trafia do Europy jako pierwszy samochód w nowej erze marki Lancia.

Czytaj także: Jak wymienić filtr powietrza w samochodzie i co ile to robić?

W najbliższych tygodniach dla Lancii Pu+Ra HPE odbędzie się europejska trasa, która pozwoli fanom marki osobiście poznać wizję Lancii na najbliższe 10 lat. Samochód koncepcyjny będzie prezentowany na rynkach, które są zaangażowane w proces internacjonalizacji marki. Celem jest uczynienie Lancii wiarygodną, szanowaną i pożądaną marką w segmencie premium w Europie.

 


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło: zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share