Wiadomości, premiery, porady motoryzacyjne.

Lancia Ypsilon 2024. Wygląd bez tajemnic! Mamy zdjęcia

Lancia Ypsilon 2024

Lancia Ypsilon 2024 odważnie wkracza do świata motoryzacji. Podczas sesji zdjęciowej i filmowej w sercu Florencji, samochód można było zobaczyć bez żadnego kamuflażu. Samochód włoskiego producenta został całkowicie odsłonięty ujawniając tym samym nie tylko jego wygląd, ale również i wnętrze. Lancia już nie gra w zakryte karty, zwłaszcza po ostatnim ciekawym incydencie z zatopionym prototypem, więc wydaje się, że było to zamierzone działanie marki.

Sprawdź także: Lancia z nowymi modelami od 2024 roku. Czy marka wróci do dawnych lat świetności?

Rzut oka do wnętrza modelu Lancia Ypsilon 2024

Po raz pierwszy możemy zajrzeć do wnętrza modelu Ypsilon. Poprzez otwarcie drzwi została ujawnił deska rozdzielcza z podwójnym panelem wyświetlaczy. Wyświetlacz systemu multimedialnego jest elegancko umieszczonym nad czymś w rodzaju stolika kawowego między przednimi fotelami. Czyżby była to inspiracja włoskimi meblami? Natomiast drugi wyświetlacz odpowiada za wskazania zegarów i kontrolek.

Co zatem zobaczymy pod maską nowej Lancii Ypsilon?

Nowa Lancia Ypsilon rozpoczyna swoją podróż z dosyć mocnym przytupem! Na początek oferowana będzie z napędem elektrycznym z silnikiem o mocy 156 KM. Ale to nie wszystko – mówi się też o mocniejszej wersji z napędem o mocy 240 KM. Miałby to być hołd oddany legendarnej Lancii Delta Integrale znanej z rajdowych sukcesów w latach 80. Oprócz tego w ofercie dostępne będą silniki hybrydowe 48V o mocy 136 KM. Nie jest wykluczone, że zobaczymy nawet wersję z napędem na cztery koła.

Czytaj również: Lancia Pu+Ra HPE wkracza do Europy

Światowa prezentacja nowej Lancii Ypsilon planowana jest na luty tego roku, a jej oczekiwania są ogromne. Czy nowy model włoskiej marki jest gotowy wpłynąć w znaczący sposób na segment samochodów miejskich? Przekonamy się w momencie, kiedy samochód trafi do salonów.


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło zdjęć: auto-moto

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share