Wiadomości, premiery, porady motoryzacyjne.

Mazda MX-30 2023 – w pełni elektryczny SUV marki

Mazda MX-30 na rok 2023 to elektryczny SUV, który jak podaje producent, stworzony jest z myślą o codziennych potrzebach aktywnych kierowców i ich rodzin. Nowoczesny projekt nadwozia podkreślają w tym samochodzie drzwi w stylu freestyle i przestrzenne, stylowe wnętrze.

MX-30 wyposażony jest w inteligentny napęd elektryczny e-Skyactiv, który ma gwarantować wyjątkowe właściwości jezdne.

Smukłe, nowoczesne nadwozie Mazdy MX-30 2023 stanowi nowy wyraz skoncentrowanej na człowieku stylistyki Kodo, charakteryzującej się wyjątkową równowagą między stylem a emocjami.

Wnętrze Mazdy MX-30 jest doskonale wykończone i nie idzie na kompromisy w kwestiach wygody i piękna.

Mają wpływ na to elegancki ale oszczędny styl i starannie dobrane materiały wysokiej jakości.

Projekt wnętrza jak i zastosowane technologie to odpowiedź Mazdy MX-30 na czas, jaki spędzają w samochodzie ludzie potrzebujący przestrzeni i prowadzący aktywny tryb życia.

W uzupełnieniu do opcji, nowe wykończenie bazujące na naturalnej czerni nadaje wnętrzu bardzo stylowy wygląd. Wygodne i komfortowe fotele sprawiają, że trudno jest się rozstać z Mazdą MX-30, a nowoczesna konsola oferuje wiele przydatnych funkcji. Unikalny projekt deski rozdzielczej pozwolił uzyskać dodatkową przestrzeń na porty USB i zintegrowane gniazdo zasilania.

Nowa MX-30 aby obniżyć masę samochodu wyposażona została w baterię o pojemności 35,5 kWh, która pozwala na przejechanie 200 km na pełnym ładowaniu, co znacznie przekracza średni dzienny dystans 48 kilometrów pokonywanych przez europejskich kierowców. Zatem istota zasięgu nie stanowi zatem problemu dla osób, które przeważnie przemieszczają się na krótkich dystansach. Dzięki krótszym czasom ładowania akumulatora można naładować samochód od 20% do 80% w zaledwie 26 minut, używając ładowania prądem stałym.

Jako właściciel Mazdy MX-30 będziesz wśród pierwszych osób, które będą cieszyć się wygodą korzystania z nowych usług komunikacji. W pierwszym pojeździe elektrycznym Mazdy kontrola dotyczy przede wszystkim zasięgu, poziomu naładowania i wymaganego czasu ładowania.

 


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło: zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share