Mercedes EQA. Wyposażenie, cena.

Mercedes EQA to mały SUV do miasta. Marka prezentuje luksus w sportowej formie. EQA to kompaktowy samochód charakteryzujący się czarną osłoną chłodnicy, oraz pasami świetlnymi z przodu i z tyłu.

Różne linie wyposażenia spełniają najwyższe wymagania. Klient może wybrać linię Progressive, Electric Art lub AMG. Ma być ona odzwierciedleniem jego stylu.

EQA mierzy 446cm, ma 162cm wysokości a jego szerokość to 183cm. Napęd zapewnia mu elektryczny układ który jest dostępny w kliku wariantach mocy – od 190KM do 292KM, który zapewnia zasięg od 435 do 492 kilometrów.

Układ wspomagany jest litowo-jonowym akumulatorem wysokiego napięcia o pojemności 66,5 kWh którego możesz naładować od 10% do 80% w 30 minut używając szybkiej ładowarki DC przy napięciu zasilającym wynoszącym 400 V i natężeniu prądu wynoszącym co najmniej 300 A.

W wyposażeniu standardowym dostaniemy między innymi przedni pas świetlny LED w górnej części osłony Black Panel oraz z tyłu między lampami tylnymi LED, reflektory LED High Performance czy elektrycznie otwieraną tylną klapę EASY-PACK. We wnętrzu znajdą się takie systemy jak asystent ograniczenia prędkości, poduszka powietrzna na kolana, oświetlenie Ambiente (64 barwy oświetlenia), czy system multimedialny MBUX który umożliwia inteligentną i intuicyjną obsługę zarówno ruchem ręki, jak i dotykowo lub głosowo.

Wybierając odpowiedni dla siebie poziom wyposażenia, odpowiednią linię stylistyczną wyposażenia, czy interesującą nas wersję silnikową, jesteśmy w stanie skonfigurować idealny samochód na miarę swoich potrzeb.

Cena Mercedesa EQA zaczyna się 223 500zł za podstawową wersję wyposażenia z najsłabszą wersją silnikową. Wybierając dodatkowe wyposażenie odpowiadające naszym potrzebą, łatwo możemy przekroczyć cenę 300 000 zł.

 


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło: zdjęcia i materiały prasowe producenta i topgear

Sprawdź także
Czytaj więcej

Nowa twarz Peugeot 508

Z okazji premiery nowych modeli PEUGEOT 508 sedan, SW i PEUGEOT SPORT ENGINEERED, marka wprowadza świeży design nadwozi…
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share