Mini Cooper SE – 2-drzwiowy elektryk

Nowe elektryczne MINI to kultowy samochód, który został zelektryfikowany, aby zmierzyć się z wyzwaniami przyszłości. Łączy w sobie niesamowite właściwości jezdne, charakterystyczny dla marki design i najwyższą jakość.

Jest on zasilany przez wykorzystanie wysokonapięciowego akumulatora złożonego z 96 ogniw o łącznej pojemności 32,6kWh, który został umiejscowiony pod podłogą. Wpływa to wyjątkowo niski środek ciężkości, co nie tylko poprawia stabilność jazdy i prowadzenie, ale jest też gwarantem niesamowitej frajdy z jazdy na zakrętach.

Dynamiczne poprowadzone linie nadwozia i przejrzysty styl połączony z szerokim rozstawem kół przy dobrze zaprojektowanymi krótkimi zwisami daje temu elektrycznemu MINI sportowy wygląd. Stylowe reflektory uzupełniają boczne elementy ozdobne z kierunkowskazami diodowymi i żółtym logo „S”.
Wybierając opcjonalnie klamki i inne akcenty w eleganckim kolorze Piano Black daje nam to jeszcze bardziej indywidualny wygląd tego małego samochodu.  Całość gustownie uzupełnia asortyment 16 lub 17-calowych felg ze stopów lekkich.
Elektryczne MINI Cooper SE ma w sobie więcej elektrycznej technologii i wyposażenia klasy premium niż jakiekolwiek inne oferowane MINI.

Pod maską tego elektrycznego małego auta znajdziemy silnik elektryczny o mocy 184KM, który przyspiesza do 100k/h w 7,3 sekundy. Doskonałe osiągi dają Mini niesamowite wrażenia z jazdy.

 


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło: zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Czytaj więcej

Kia Xceed 2023

Jako jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie samochodów w swojej klasie, nowy Kia XCeed jest flagowym modelem Kia dzięki…
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share