Mitsubishi Eclipse Cross PHEV w dużej promocji

W polskich salonach Mitsubishi Motors czekają na klientów wyjątkowo atrakcyjne wiosenne oferty zakupu samochodów, z sięgającymi kilkudziesięciu tysięcy korzyściami finansowymi i dodatkową ochroną pogwarancyjną. Mitsubishi Eclipse Cross PHEV – rzucający się w oczy, awangardowy SUV coupe, napędzany elektrycznym zespołem hybrydowym, gwarantującym długi zasięg i pozwalającym właścicielowi na szybkie ładowanie akumulatora z gniazdka, jest tańszy nawet o 35 000 zł. Nabywcy tego modelu od teraz zyskają aż 7 lat spokoju – do 5-letniej, najkorzystniejszej na rynku gwarancji dodano bowiem 2-letnią, równie atrakcyjną ochronę pogwarancyjną. Model jest również dostępny w programie leasingu Lease&Go 103%, w którym objęty jest wysokimi rabatami, obniżającymi miesięczne raty.

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV dostępny jest w salonach od ręki, a oferta dotyczy egzemplarzy rocznika modelowego 2021, wyprodukowanych w roku 2022 oraz 2023, w zróżnicowanych wersjach wyposażenia i cenach. Klient otrzymuje samochód z 5-letnią gwarancją i 2-letnią ochroną pogwarancyjną oraz 8-letnią gwarancją na akumulator trakcyjny. Maksymalne kwoty korzyści finansowych obowiązują przy zakupie pakietu ubezpieczeń PZU/Warta oraz finansowaniu w ramach Santander Consumer Bank/Santander Multirent.

Nabywcy nowego Mitsubishi Eclipse Cross PHEV, mogą wybrać pomiędzy dostępnymi jeszcze dwiema wersjami modelu z rocznika produkcji 2022. Najwyższe korzyści finansowe zaproponowano wraz z wersją 2.4 INSTYLE PLUS 4WD – model jest tańszy o 35 000 zł, a rata miesięczna w programie Lease&Go wynosi 2 547 zł. Klienci, którzy zdecydują się na wersję 2.4 INTENSE PLUS 4WD, mogą liczyć na rabat w wysokości 30 000 zł. i ratę miesięczną Lease&Go 2 364 zł.

Samochody z datą produkcji 2023 dostępne są w nie mniej korzystnej ofercie, w trzech wersjach wyposażenia:
2.4 INTENSE PLUS, z rabatem 15 000 zł i ratą leasingu 2 609 zł,
2.4 INSTYLE PLUS, z rabatem 20 000 i ratą leasingu 2 792 zł,
2.4 INSTYLE PLUS BLUE SKY z rabatem 20 000 zł.
2 dodatkowe lata w gratisie = 7 lat spokoju do 200 000 km

Do najkorzystniejszej na rynku, aż 5-letniej gwarancji Mitsubishi Motors w przypadku zakupu Mitsubishi Eclipse Cross PHEV dodano teraz bezpłatnie 2-letnią ochronę pogwarancyjną w wariancie Premium. Daje ona właścicielom pewność kompleksowych napraw po zakończeniu gwarancji podstawowej, do 24 miesięcy lub osiągnięcia przebiegu 200 000 km. Naprawy w ramach ubezpieczenia wykonywane są w Autoryzowanych Serwisach Mitsubishi z użyciem oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych, pokrywane są także koszty napraw na terytorium geograficznym Europy. Dwuletnia ochrona pogwarancyjna podnosi tez wartość rezydualną samochodu w momencie odsprzedaży.

SUV Mitsubishi Eclipse Cross to połączenie awangardowej stylistyki, innowacyjnych systemów wsparcia kierowcy, informacji i rozrywki oraz 50-letniej tradycji w opracowywaniu pojazdów elektrycznych i układów napędu na wszystkie koła, gwarantujący bezpieczeństwo i pełną kontrolę dzięki układowi Super All Wheel Control, znanemu z modelu Mitsubishi Lancer Evolution. Unikatowy zespół napędowy Mitsubishi, łączący dwa silniki elektryczne oraz silnik benzynowy, pozwala na przejechanie do 600 km w trybie hybrydowym i do 55 km w trybie elektrycznym, co uwalnia od stresu związanego z potrzebą ładowania akumulatora w dłuższych podróżach, a jednocześnie pozwala na korzystanie z walorów w pełni elektrycznego trybu jazdy w codziennej eksploatacji. Eclipse Cross PHEV jest pionierem generacji modeli ery elektromobilności, w pełni skomunikowanych, dających kierowcy satysfakcję z płynnego, dynamicznego przyspieszania (w czym udział ma układ Twin Motor) oraz zdalnego zarządzanie autem poprzez aplikację mobilną. Właściciel ma dzięki temu kontakt ze swoim samochodem także po opuszczeniu wnętrza, między innymi programując zdalnie funkcję ogrzania lub schłodzenia wstępnego kabiny, czy odbierając informacje o jego stanie, a w trakcie jazdy może korzystać z łączności ze światem dzięki stacji multimedialnej SDA z ekranem dotykowym o przekątnej 8-cali z interfejsem Android Auto i Apple CarPlay. O bezpieczeństwo pasażerów dba komplet czołowych, bocznych i kurtynowych poduszek powietrznych, poduszka kolanowa kierowcy, a ponadto system ograniczający skutki kolizji czołowych (FCM), system ostrzegający o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDW) i system rozpoznawania znaków drogowych.

 


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło: zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share