Nowa Kia Picanto 2024 na pierwszych zdjęciach

Nowa Kia Picanto

Wygląda na to, że wkrótce zostanie pokazana nowa Kia Picanto, mały miejski samochód ze sportowym zacięciem. Wyciekły zdjęcia mocno zmodyfikowanego modelu na rok 2024 i powiedzmy sobie szczerze – nie brakuje mu pewności siebie.

Zdjęcia które pojawiły się na wielu forach i stronach internetowych, takich jak The Korean Car Blog i Autospy, przedstawiają zdecydowanie bardziej kwadratowy przód z bardziej płaską sylwetką i maską, która wydaje się nieco wyższa niż wcześniej. Reflektory są teraz ustawione pionowo, a wygląda na to, że łączy je poprzeczna belka świetlna umieszczona pomiędzy nowym stylem logo Kia a grillem, który nawiązuje do Mini Coopera.

Na tylnym panelu tego sportowego modelu GT-Line możemy zobaczyć kolejny zestaw nowych świateł, ponownie połączonych poprzeczną belką świetlną, nową klapą bagażnika i nowym zderzakiem, w tym przypadku wyposażonym w komiczny dolny dyfuzor, aby zapewnić niezbędną dodatkową siłę docisku podczas poruszania w miejskim gąszczu.

Na pojedynczym zdjęciu wnętrza widać, że jest tam nowy cyfrowy zestaw wskaźników, choć będziemy musieli poczekać do końca czerwca, aby dowiedzieć się, czy jest on przeznaczony dla modeli o wyższym poziomie wyposażenia, a także czy Kia planuje jakieś zmiany w układach napędowych o mocy 66KM i 99KM z silnikami o pojemności 1,0 litra.

 


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło: zdjęcia Korean Car Blog

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share