Nowy Abarth 500e wyceniony

W Polsce został już wyceniony Abrath 500e marki Abrath, mały elektryczny samochód łączący w sobie styl, elektryczną moc i nowy, wyjątkowy dźwięk. Nowa wersja Skorpion przemienia energię w emocje, a zaawansowaną technologię w czystą adrenalinę.

Pod wyraźnie zarysowaną maską Nowego Abartha 500e kryje się napęd elektryczny o mocy 113,7 kW – czyli połączenie silnika elektrycznego z akumulatorem o pojemności 42kWh, które redukują emisje i gwarantują jeszcze większą przyjemność z jazdy. Moment obrotowy rzędu 235 Nm pozwala czerpać jeszcze więcej wrażeń z ekscytującej jazdy nowym Skorpionem i poczuć zew adrenaliny za każdym razem, gdy auto dynamicznie przyspiesza.

Sportowe fotele wykonano z najwyższej jakości tkaniny i tworzywa Tecnoprene, zapewniając komfort i stabilną pozycję nawet podczas jazdy w zakrętach czy w trasie. A logo Skorpiona, wytłoczone na zintegrowanym zagłówku, sprawi, że każda podróż będzie kwintesencją stylu.

Polski cennik wersji SKORPION wskazuje:
– wersja HATCHBACK już od 185 900zł
– wersja CABRIO już od 196 900zł

Podstawowe wyposażenie to między innymi:
• Sportowy styl (17-calowe felgi aluminiowe, charakterystyczne reflektory LED, śmiała linia zderzaka i drapieżna sylwetka)
• Sportowe wnętrze (fotele inspirowane modelami wyścigowymi ze zintegrowanymi zagłówkami i trójramienna kierownica)
• Nowe tryby jazdy Abarth


Ceny nowej wersji TURISMO to:
– wersja HATCHBACK już od 205 900zł
– wersja CABRIO już od 216 900zł

Wyposażenie obejmuje między innymi:
• Generator dźwięku Abarth
• 18-calowe felgi aluminiowe z diamentowym szlifem
• Wnętrze pokryte Alcantarą

Ceny są zdecydowanie wyższe niż w przypadku wersji z silnikiem spalinowym. Jeśli ktoś liczył na podobne ceny do wersji z tradycyjnym napędem, niestety będzie musiał się liczyć ze sporym wydatkiem na zakup tego elektrycznego mieszczucha.

 


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło: zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share