Elektryczny Opel Crossland 2024. Mamy zdjęcia szpiegowskie

opel crossland 2024

Niemiecki gigant motoryzacyjny – Opel, jest na dobrej drodze do wprowadzenia nowej generacji swojego średniej wielkości SUV-a, czyli model Opel Crossland. Niemcy planują również wprowadzić ten samochód do oferty z napędem elektrycznym. Opel Crossland według zapewnień producenta ma pojawić się na rynku europejskim w 2024 rok.

Czytaj także: Opel Experimental 2024? Pierwsze zdjęcia nowego modelu

Jak będzie wyglądał nowy Opel Crossland?

Opel Crossland to samochód który zajmuje miejsce w ofercie producenta pomiędzy mniejszym modelem Mokka a większym Grandland. Teraz został on całkowicie przeprojektowany w porównaniu do obecnego modelu co jest widoczne na zdjęciach magazynu Motor1. Zdjęcia szpiegowskie prototypu ujawniają, że nowy Opel Crossland Będzie miał bardziej kanciastą, pionową bryłę. Mimo to samochód wygląda na wyższy i będzie miał większy prześwit, co powinno ułatwić podróżowanie w terenie pozamiejskim. Przyszły model prawdopodobnie otrzyma nowe prostokątne reflektory, które są wyżej umieszczone i znajdują się tuż pod maską. tył samochodu ma wysoko umieszczoną klapę oraz bardziej kwadratowe światła. Niestety, zdjęcia nie pozwalają zajrzeć nam do wnętrza samochodu, ale należy spodziewać się wprowadzenia do kabiny pojazdu nowych technologii.

Sprawdź również: Opel e-Manta w 2025 – sportowe coupe?

Opel już w marcu 2022 roku potwierdził, że następna generacja Opla Crossland będzie dostępna z napędem elektrycznym. Mimo to producent poinformował, że silniki spalinowy nadal będzie dostępny do wyboru, chociaż Opel planuje wycofać je całkowicie ze swojej oferty do 2028 roku. Póki co pozostaje nam czekać na dalsze informacje dotyczące nowego Opla.


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło zdjęć: materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share