Opel Experimental 2024? Pierwsze zdjęcia nowego modelu

Opel Experimental 2024

nowy koncepcyjny samochód opla

Po tym, jak Opel ogłosił w zeszłym tygodniu nazwę swojego przyszłego samochodu koncepcyjnego, nazwanego Opel Experimental, teraz niemiecki producent udostępnia pierwsze zdjęcia samochodu. Pozwalają one zerknąć nam na zarys jego nietuzinkowych detali. Wykonane zdjęcia pokazują bardzo precyzyjne wykonanie i widać na nich, że marka zadbała o szczegóły nowego Opla Experimental. Ten model ma wprowadzić markę Opel w nową przyszłość. Prezentuje on nowatorskie i odważne podejście do projektowania, które skupia się na wyraźnym i nowoczesnym wyglądzie.

Opel Experimental 2024

Nowa linia nadwozia

Na zdjęciach możemy zauważyć kilka charakterystycznych cech, które są częścią nowej koncepcji estetyki nadwozia Opla. Jedną z głównych rzeczy, która przyciąga uwagę, jest rozwinięcie motywu tak zwanego kompasu, czyli nowej filozofii projektowania Opla. W nowej wersji Opel Vizor, charakterystycznego przedniego pasa modelu marki, znajduje się podświetlane logo “Blitz”, które jest centralnym punktem kompasu. Logo jest otoczone wydłużonym skrzydłem, które ma wyjątkową sygnaturę świetlną w poziomej osi. Dodatkowo, podświetlony środkowy element dodaje specyficznego dramatyzmu. Z tyłu noweg samochodu znajduje się charakterystyczna grafika czerwonych świateł na płaskiej powierzchni nadwozia, która nawiązuje do tylnego kompasu Opla Experimental. Wszystko to ma sprawiać, że samochody Opel mają się prezentować bardzo nowocześnie i niezwykle atrakcyjnie.

Czytaj także: OPEL E-MANTA W 2025 – SPORTOWE COUPE?
Opel Experimental 2024

Wydajność pod kątem areodynamiki zawsze była cechą rozpoznawczą samochodów Opel, a widoczne wstawki na kołach wskazują, że Opel Experimental nie zrezygnuje z podąża tą drogą. Futurystyczne akcenty można również odnaleźć we wnętrzu nowego modelu, a ergonomiczne fotele o profilowanej konstrukcji mają podkreślać wyważone i efektywne podejście, typowe dla samochodów marki Opel.

Opel Experimental 2024
Sprawdź również: OPEL MOKKA-E JAKO ELEKTRYCZNY MIESZCZUCH

Kiedy premiera?

Premiera Opla Experimental odbędzie się podczas tegorocznych targów IAA Mobility w Monachium, które będą trwały od 5 do 10 września 2023 roku.Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło: zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Czytaj więcej

BMW iX5 Hydrogen Concept

Dwa lata po premierze samochodu koncepcyjnego BMW i Hydrogen NEXT, BMW Group zaprezentowało BMW iX5 Hydrogen na targach…
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share