Wiadomości, premiery, porady motoryzacyjne.

Opel Frontera 2024. Powrót legendy w zupełnie nowym wydaniu. Ciekawa zapowiedź

opel Frontera 2024

Opel chce wejść w nowy rozdział swojej historii i ujawnia pierwsze zdjęcia swojego najnowszy model Opel Frontera 2024. To kultowy model, który został stworzony na nowo i zostanie on zaprezentowany jeszcze w tym roku. Jak można się spodziewać, samochód ten stanie się teraz elektrycznym SUVem i ma stanowi ważny krok niemieckiej marki w kierunku zrównoważonej mobilności. Opel Frontera nie tylko poszerzy gamę elektrycznych samochodów Opla, ale także wprowadza nową bardziej surową interpretację stylistyki marki.

Powrót do przyszłości z modelem Opel Frontera 2024

Opel Frontera będzie pierwszym samochodem produkowanym seryjnie przez niemiecką markę z nowym logo Opel Blitz. To jak powrót do przyszłości. Samochód łączy w sobie śmiałe i przejrzyste linie stylistyczne Opla z nowoczesnymi i jeszcze bardziej inteligentnymi funkcjami.

opel Frontera 2024

Czytaj również: Opel Grandland 2024 – większy i mocniejszy. Czy tak będzie wyglądać nowa wersja?

Przestrzeń i wszechstronność to jego charakterystyczne cechy

Nowy Opel Frontera ma zaoferować nam dużą przestronność i wszechstronność. Ma on być idealnym wyborem zarówno dla osób prowadzących aktywny tryb życia, jak i dla rodzin. Opel kontynuując tym modelem wieloletnią tradycję, chce zaoferować swoją mobilność dla szerokiego grona klientów w przystępnej cenie.

Elektryczna ofensywa Opla zapowiada rewolucję

Wprowadzenie na rynek wariantu elektrycznego nowego Opla Frontera, które będzie miało miejsce wraz z premierą w pełni elektrycznej wersji nowej generacji Grandlanda, stanowi dla niemieckiego producenta ważny kamień milowy w transformacji marki w dążeniu do pełnej elektryfikacji swojej oferty. Opel planuje oferować co najmniej jedną wersję z napędem elektrycznym w każdej linii modelowej.

Opel posiada szeroką gamę samochodów elektrycznych

Obecnie gama elektrycznych modeli Opla obejmuje takie samochody jak Corsa Electric, Mokka Electric, Astra Electric, Astra Sports Tourer Electric a także nowe vany osobowe Combo Electric i Zafira Electric. W ofercie dostępne są również wersje elektryczne całej gamy samochodów dostawczych, w tym nowy Combo Electric, Vivaro Electric oraz Movano Electric.

Sprawdź także: Opel Astra Electric e156. Znamy cenę – tanio już było

W najbliższych tygodniach niemiecka marka planuje ujawnić pierwsze zdjęcia nowego Opla Frontera oraz przekaże nam więcej szczegółowych informacji na temat tego ekscytującego modelu. Zatem czekamy z niecierpliwością.


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share