Opel Mokka-e jako elektryczny mieszczuch

Mały zwinny samochód elektryczny idealnie pasujący do miejskiej dżungli. Opel Mokka-e bo o nim mowa to mierzy zaledwie 4,15 metra, co zapewnia dużą ilość miejsca w pierwszym rzędzie, jeśli szukasz dużo miejsca z tyłu, powinieneś poszukać większego samochodu. Nie mniej jednak jest to bardzo stylowy, rzucający się w oczy samochód o nietuzinkowym wyglądzie nadwozia jak i wnętrza które jest wykonane d dobrej jakości materiałów.

Opel Mokka-e to samochód elektryczny o mocy 136KM który osiąga 260 Nm momentu obrotowego. Silnik elektryczny zasilany jest akumulatorem o pojemności 50kWh, co przekłada się na zasięg 255 kilometrów według ADAC Ecotest. 216 ogniw oraz zaawansowany system kontroli temperatury przekładają się na długi czas eksploatacji akumulatorów. Samochodem podróżuje się bardzo płynnie i komfortowo zarówno w zatłoczonym mieście jak i poza nim.

Mokka-e posiada system dostosowujący się do Twojego stylu jazdy, udostępnia on trzy tryby jazdy: Sport, Eco i Normal. Tryb sportowy to oczywiście wrażenia z jazdy gdzie dynamika jest na zadawalającym poziomie, tryb Eco pozwala na oszczędne użycie akumulatora, natomiast trym Normal daje nam kompromis pomiędzy mocą a zasięgiem.

Opel Mokka-e posiada wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Opel stawia tutaj na bezpieczeństwo i innowacje. Ten samochód możemy mieć wyposażony w reflektory matrycowe LED Intelli-Lux®, adaptacyjny tempomat, automatyczne hamowanie awaryjne, cyfrowy panel wskaźników, panoramiczną kamerę cofania 180°czy asystenta parkowania. Komfortowe podgrzewane fotele mają zapewnić, że każda podróż będzie dla nas komfortowa i relaksacyjna.

System zapewniający nam rozrywkę wspomagający jest przez Multimedia Navi z 7‑calowym ekranem dotykowym lub przez Multimedia Navi Pro z 10‑calowym ekranem dotykowym i usługami nawigacji online w opcji. System daje nam możliwość projekcji ekranu smartfona Apple CarPlayTM i Android AutoTM oraz bezprzewodowe odtwarzanie plików dźwiękowych przez Bluetooth®. Wszystko to wraz z nagłośnieniem z 6 głośnikami zapewnią Ci rozrywkę na odpowiednim poziomie.

 


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło: zdjęcia i materiały Motofilm

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share