Wiadomości, premiery, porady motoryzacyjne.

Toyota PROACE City i PROACE. odświeżone wersje na rok 2024

Toyota Proace City 2024

Przedstawiamy wam dzisiaj najnowsze informacje o odświeżonych wersjach Toyoty na rok 2024. Mówimy totaj o najnowszych modelach Toyota PROACE City i PROACE, które właśnie zadebiutowały na polskim rynku. Wnoszą one ze sobą obietnicę dużej możliwości konfiguracji i gwarancji do miliona kilometrów.

Toyota PROACE City i PROACE to nowoczesny wygląd i zaawansowane technologie

Nowe modele PROACE i PROACE City z roku modelowego 2024 przyciągają wzrok przede wszystkim nowym pasem przednim, który nadaje im nowoczesny charakter. Wnętrza obu modeli również przeszły widoczne odświeżenie i oferują świeży, nowoczesny wygląd, zaawansowane technologie i wysokiej jakości, komfortowe wykończenia. Cała gama została wyposażona w nowoczesny zestaw systemów bezpieczeństwa czynnego i wsparcia kierowcy Toyota Safety Sense, a to czyni jazdę tymi modelami jeszcze bezpieczniejszą i bardziej intuicyjną.

Wyposażenie na bardzo wysokim poziomie

Nowy PROACE City w wersji van jest dostępny w dwóch długościach nadwozia – Standard oraz Long. Wyposażone jest w silniki o mocy od 100 do 130 KM. Już w bazowej wersji Furgon Active z nadwoziem Standard i silnikiem 1.2 D-4T o mocy 110 KM, auto oferuje klimatyzację manualną, światła przednie w technologii LED, tempomat z ogranicznikiem prędkości, asystenta utrzymania pasa ruchu (LTA), dwa siedzenia w kabinie i przesuwane drzwi z prawej strony.

Sprawdź też: Baterie do elektryków o zasięgu 1000 km to dopiero początek

Wersja PROACE City Furgon Comfort dodaje do tego wyposażenia jeszcze inteligentny kluczyk, dwustrefową klimatyzację automatyczną, kamerę cofania z widokiem 180 stopni, czujniki parkowania z przodu i boku oraz system multimedialny z 10-calowym wyświetlaczem. Całość to sprawia, że te modele Toyoty już na starcie prezentują się na bogato.

Toyota Proace City 2024

Toyota PROACE z mocą do 170 KM

Gama vana PROACE składa się z dwóch długości nadwozia – Medium i Long. Klienci do wyboru mają opcje napędowe składające się z trzech silników wysokoprężnych o mocach od 120 do 170 KM, co pozwala na dopasowanie auta do indywidualnych potrzeb użytkownika. Niezależnie od wariantu, podłoga przestrzeni ładunkowej wyłożona jest antypoślizgową sklejką 9 mm, dzięki czemu użytkownicy otrzymują zwiększone bezpieczeństwo i większą trwałość.

Gwarancja do miliona kilometrów

Wszystkie modele PROACE i PROACE City objęte są gwarancją PRO na okres trzech lat lub do miliona kilometrów. Fakt ten świadczy o pełnym zaufaniu producenta do jakości i niezawodności swoich pojazdów.

Cenny Toyoty PROACE City i PROACE

Ceny nowych modeli Toyoty PROACE i PROACE City prezentują się następująco:

Toyota PROACE CITY

 • PROACE CITY Furgon Active z nadwoziem Standard i silnikiem 1.2 D-4T o mocy 110 KM – od 98 800 zł netto
 • PROACE CITY Furgon Comfort z nadwoziem Standard oraz silnikiem 1.5 D-4D o mocy 100 KM – od 128 600 zł netto
 • PROACE CITY Furgon Brygadowy (dłuższa wersja nadwozia Long) z silnikiem 1.5 D-4D o mocy 100 KM – od 115 800 zł netto

PROACE CITY Verso (wersja osobowa):

 • Wersja Business – od 134 100 zł brutto.
 • Wersja Family – od 152 100 zł brutto.
 • Wersja VIP – od 172 900 zł brutto.

Toyota PROACE

 • PROACE w wersji Active (dostępna w dwóch długościach nadwozia, Medium i Long, z silnikami wysokoprężnymi o mocach od 120 do 170 KM) – od 134 500 zł netto
 • PROACE w wersji Comfort – od 160 300 zł netto
 • PROACE Furgon Brygadowy (wersja Active) – od 150 700 zł netto

PROACE Verso (model przeznaczony do przewozu osób):

 • Wersja Combi – od 186 700 zł brutto
 • Wersja Business – od 216 700 zł brutto
 • Wersja Family – od 240 600 zł brutto
 • Wersja VIP – od 275 500 zł brutto
Toyota Proace City 2024

Te ceny odzwierciedlają bogatą różnorodność oferty i pozwalają na wybór modelu dostosowanego do indywidualnych potrzeb i preferencji, zarówno pod względem wyposażenia, jak i możliwości finansowych.

Czytaj również: GR Yaris 2024 od 12 marca w przedsprzedaży. Cena? Nie jest niska

Nowe Toyoty PROACE i PROACE City to nie tylko samochody dostawcze i osobowe, ale przede wszystkim partnerzy w biznesie, gotowi sprostać nawet największym wyzwaniom. Dzięki szerokiej gamie konfiguracji, nowoczesnemu wyglądowi i zastosowaniu zaawansowanych technologii, modele te są idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie niezawodność, bezpieczeństwo i komfort.


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share