Toyota Yaris w wersji ciężarowej na polskim rynku

Toyota Yaris w wersji ciężarowej na polskim rynku
Toyota Yaris w wersji ciężarowej na polskim rynku duża przestrzeń ładunkowa. Zdjęcie: materiały producenta

W salonach marki Toyota można już znaleźć nowy model samochodu dostawczego. Dostępna jest wersja ciężarowa Yarisa z silnikiem benzynowym lub hybrydowym, która stanowi atrakcyjną ofertę dla przedsiębiorców. Konwersję przeprowadza polski oddział Toyoty, co oznacza, że w przypadku potrzeby można przywrócić konfigurację do wersji osobowej w salonach marki.

Toyota Yaris w wersji ciężarowej to praktyczne narzędzie pracy i najbardziej ekonomiczny samochód dostawczy w gamie Toyoty. Opcja ta jest dostępna zarówno dla modeli z silnikiem benzynowym o mocy 125KM, jak i z hybrydowym układem napędowym generującym 116KM. Dostępne są różne wersje wyposażenia, takie jak Comfort, Executive, Selection Style i GR Sport.

Czytaj także: Toyota Yaris Hybrid

Podczas konwersji na wersję ciężarową demontuje się tylną kanapę i pasy bezpieczeństwa dla pasażerów z tylnego rzędu, a w zamian montuje się kratę oddzielającą przestrzeń pasażerską od ładunkowej oraz płaską podłogę. Po przekształceniu przestrzeń ładunkowa Yarisa Van ma długość 130cm, szerokość od 95 do 125cm i wysokość od 70 do 80cm, w zależności od wersji. Otwór załadunkowy ma wymiary 82 na 100cm.

Toyota Yaris w wersji ciężarowej na polskim rynku

Konwersja seryjnych Yarisów na wersje ciężarowe jest przeprowadzana w Polsce, dlatego opcja ta jest dostępna zarówno dla samochodów zamówionych z fabryki, jak i tych, które są już w trakcie transportu do Polski lub znajdują się w centrum logistycznym. Sprzedaż prowadzona jest przez sieć dealerską Toyoty. W razie potrzeby samochód można przywrócić do pierwotnej konfiguracji osobowej.

Sprawdź również: Toyota z nową generację hybryd plug-in

Cena konwersji wynosi 4500zł brutto. Yaris w konfiguracji ciężarowej z silnikiem benzynowym 1.5 i wersją wyposażenia Comfort kosztuje 86 400zł brutto, natomiast cena dostawczego Yarisa Comfort z napędem hybrydowym wynosi 101 400zł brutto.

 


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share