Wiadomości, premiery, porady motoryzacyjne.

Volvo poprawia działanie Apple CarPlay

Najnowsza aktualizacja bezprzewodowa wprowadza znaczące ulepszenia w systemie informacyjno-rozrywkowym dla użytkowników Apple CarPlay, którzy korzystają z samochodów Volvo na całym świecie, wyposażonych w wbudowany system Google.

Najbardziej zauważalnym ulepszeniem w tej aktualizacji jest możliwość korzystania z Map Apple i innych obsługiwanych aplikacji nawigacyjnych na wyświetlaczu kierowcy, umieszczonego bezpośrednio za kierownicą.

Dodatkowo, wyświetlacz kierowcy teraz również wyświetla informacje o połączeniach. Możliwe jest odbieranie, odrzucanie i kończenie połączeń za pomocą przycisków na kierownicy, a także bezpośrednie rozłączanie lub wyciszanie połączeń za pośrednictwem wyświetlacza centralnego. Na ekranie centralnym, kafelek CarPlay zawiera teraz również informacje o multimediach. Udoskonalona interakcja z multimediami ułatwia odtwarzanie, pauzowanie i przeskakiwanie między utworami.

“Kiedy nasi klienci wsiadają do swoich samochodów Volvo, chcemy, aby było to lepsze doświadczenie niż dzień wcześniej – nasze bezprzewodowe aktualizacje są kamieniem węgielnym tej ambicji” – mówi Alwin Bakkenes, nasz szef inżynierii oprogramowania. “Najnowsza aktualizacja funkcji CarPlay jest doskonałym przykładem tego, jak stale ulepszamy i dodajemy funkcje i funkcje wraz z naszymi partnerami technologicznymi, dzięki czemu doświadczenia naszych klientów stają się z czasem bogatsze”.

Od momentu wprowadzenia naszych aktualizacji bezprzewodowych, Volvo systematycznie zwiększa liczbę klientów, którzy korzystają z nich, co umacnia ich pozycję jako jednego z liderów w dziedzinie zdalnej aktualizacji oprogramowania samochodowego. Poprzednia aktualizacja przyniosła przekroczenie całkowitej liczby dostarczonych aktualizacji bezprzewodowych przekraczającą milion, a ta aktualizacja będzie wysłana do rekordowej liczby ponad 650 000 samochodów Volvo.

Aktualizacja ta wprowadza również szereg zmian, które poprawiają funkcjonowanie wszystkich sterowników. Teraz możesz wygodnie przełączać się między różnymi funkcjami wspomagającymi kierowcę za pomocą przycisków na kierownicy oraz decydować, czy lusterka boczne mają być składane lub nie podczas blokowania samochodu. Inne zmiany obejmują drobne optymalizacje kalibracji silnika oraz poprawki błędów.

 


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło: zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share