Zobacz BMW i5 M60 xDrive w Polsce przed Światową premierą

BMW i5 M60 xDrive

Impreza na torze Silesia Ring

Już 15 lipca na torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim odbędzie się najważniejsze wydarzenie dla fanów i właścicieli samochodów BMW z oznaczeniem “M” – BMW M Festival. Jednym z głównych punktów tego wydarzenia będzie prezentacja nowego modelu BMW i5 M60 xDrive, której oficjalna premiera na rynku odbędzie się dopiero za trzy miesiące.

Czytaj także: BMW M GMBH POTWIERDZA NADEJŚCIE BMW M5 TOURING
BMW i5 M60 xDrive

BMW i5 M60 xDrive

Podczas imprezy BMW M Festival miłośnicy samochodów z oznaczeniem marki BMW z oznaczeniem “M” będą mieli okazję po raz pierwszy w Polsce zobaczyć nowy model BMW i5 M60 xDrive, którego oficjalna premiera rynkowa jest zaplanowana na październik 2023 roku. Jest to nowa wersja najpopularniejszej limuzyny w świecie biznesowym. Jest ona bardziej dynamiczna i wyposażona jest w nowe innowacje cyfrowe. Po raz pierwszy zadebiutuje ona w werji w pełni elektrycznej. Minimalistyczny wygląd tego samochodu podkreśla sportową elegancję i cechy wyjątkowości tego nowego modelu, który oferuje imponujące osiągi typowe dla modeli “M. Zmodernizowany układ napędowy BMW eDrive piątej generacji z silnikiem o mocy 601 KM pozwalają BMW i5 M60 xDrive przyspieszyć od 0 do 100 km/h w 3,8 sekundy. W nowym modelu znajdą się również elementy, które z pewnością ucieszą prawdziwych fanów gier. System operacyjny BMW 8.5 umożliwi korzystanie z innowacyjnej platformy AirConsol, która zamienia samochód w centrum rozrywki gamingowej, a prywatny smartfon w funkcjonalnego kontrolera do gier.

BMW i5 M60 xDrive
Sprawdź również: NOWA BARDZIEJ SPORTOWA WERSJA BMW X1 M35I XDRIVE

Liczne atrakcje

Podczas tegorocznego festiwalu BMW M Festival na torze Silesia Ring, fani sportowych samochodów będą mieli okazję zobaczyć nie tylko najnowsze modele BMW z rodziny M, takie jak nowe BMW XM Label Red czy i7 M70, ale będzie to również okazje obejrzeć unikatowe modele samochodów z prywatnych kolekcji. Zapowiada się ekscytujący, pełen adrenaliny dzień z wieloma atrakcjami. W programie imprezy znajduję się między innymi przelot widokowy helikopterem Bölkow Bo105 oraz jazda taxi drive bolidem F1 BMW Sauber. Będzie to także doskonała okazja, aby przetestować na torze najnowsze modele BMW M2, XM i M3 Touring. Dla zainteresowanych osób będzie także możliwość, aby sprawdzić swoje umiejętności driftowania w bezpiecznych warunkach na symulatorach wyścigowych. Szykuje się zatem wyjątkowe wydarzenie dla miłośników motoryzacji.Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło: zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share