Wiadomości, premiery, porady motoryzacyjne.

Alfa Romeo Milano 2024. Nowość już jest testowana na torze Balocco. Prezentacja 10 kwietnia

Alfa Romeo Milano 2024

W sercu legendarnego centrum testowego Balocco rodzi się nowa gwiazda motoryzacji włoskiej motoryzacji – Alfa Romeo Milano 2024. Sportowy model Alfy będący dziełem mistrzowskiego Centro Stile Alfy Romeo jest już na ostatnim etapie testów. Model Milano będziemy mieli okazję zobaczyć już 10 kwietnia podczas specjalnej prezentacji w Mediolanie, które będzie transmitowane na żywo.

Sprawdź także: Alfa Romeo Brennero. Nowy kompaktowy crossover zadebiutuje w 2024 roku

Inżynieria i pasja – serce projektu Milano

W Balocco włoski zespół inżynierów Alfy Romeo, który jest znany z wykreowania ikon takich jak 4C, 8C, Giulia i Stelvio Quadrifoglio, Giulia GTA, a teraz 33 Stradale, intensywnie pracuje nad nowym modelem Milano. Ich celem jest stworzenie samochodu z najlepszymi własnościami jezdnymi i dynamiką jazdy w swojej klasie.

Alfa Romeo Milano 2024 – manifestacja sportowego ducha Alfy

Pod kierownictwem Domenico Bagnasco – eksperta odpowiedzialnego za walidację dynamiki pojazdu, Milano jest konfigurowana pod względem uzyskania wyjątkowych osiągów dynamicznych. Zespół skupia się przede wszystkim na zapewnieniu niepowtarzalnej dynamiki jazdy opartej na precyzyjnej geometrii układu kierowniczego. Ma to być gwarancją szybkiego pokonywania zakrętów z dużą przyczepnością.

Czytaj również: Czy nowa Alfa Romeo Stelvio 2026 będzie naprawdę tylko elektryczna?

Nowa Alfa Romeo Milano jest przygotowywana do debiutu i ma być przyszłością elektrycznych pojazdów włoskiej marki. Zespół inżynierów Alfy Romeo w Balocco Proving Ground pracuje nad udoskonaleniem każdego aspektu tego samochodu, aby zrealizować ambitny plan tego projektu. Alfa Romeo Milano chce być kolejnym krokiem w nieodwracalnej ewolucji marki, łącząc sportowy charakter z nowoczesną i czystą technologią.


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share