Wiadomości, premiery, porady motoryzacyjne.

Cupra Leon VZ CUP. Dlaczego fotele kubełkowe są warte wyboru?

CUPRA Leon VZ CUP fotele kubełkowe

Cupra Leon VZ CUP jest modelem hiszpańskiego producenta samochodów, który w swoim wyposażeniu oferuje unikalne fotele kubełkowe CUPBucket. Dostępne one są w kolorach Genuine Black lub Petrol Blue. Te specjalne siedzenia, inspirowane światem motorsportu, zostały przetestowane przez doświadczonych kierowców wyścigowych Jordiego Gené oraz Mattiasa Ekströma. Ale dlaczego warto wybrać fotele kubełkowe? Oto kilka powodów.

CUPRA Leon VZ CUP fotele kubełkowe

Wygoda i Ergonomia

Fotele kubełkowe są zaprojektowane tak, aby zapewnić jak najlepsze podparcie dla ciała podczas jazdy samochodem. Dzięki temu możemy uniknąć nadmiernego przemieszczania się ciała oraz zmęczenia podczas swoich długich podróży. Fotele CUPBucket opracowane zostały tylko wyłącznie dla marki CUPRA. Posiadają specjalne siedzenia, które zapewniają niską pozycję kierowcy, co umożliwia przyjęcie bardziej ergonomicznej pozycji podczas prowadzenia auta, a tym samym dają one gwarancję bardziej sportowych wrażeń z jazdy.

Czytaj także: Cupra Ateca z nowymi silnikami w ofercie

Poprawa Bezpieczeństwa

Kubełkowy rodzaj siedzeń oferuje także lepsze podtrzymanie boczne ciała, co może być istotne podczas gwałtownych manewrów lub wypadków. Zapewniają one większe podparcie dla klatki piersiowej, pleców i nóg, a wszystko to minimalizuje ryzyko urazów. W przypadku kolizji fotele kubełkowe mogą ograniczać przemieszczanie się ciała i pomóc obniżyć siłę działającą na pasażerów.

CUPRA Leon VZ CUP fotele kubełkowe

Sportowy Design

Fotele kubełkowe są bardzo popularne w samochodach sportowych i dodają wyjątkowego charakteru do wnętrza pojazdu. Zazwyczaj siedzenia są zaprojektowane z niezwykłą dbałością o szczegóły, jak zastosowanie wysokiej jakości materiału z ozdobieniami kontrastowymi w postaci przeszyć foteli. Cupra Leon VZ CUP doposażona została w fotele CUPBucket, które charakteryzują się skórzanym wykończeniem. Do wyboru mamy tutaj materiały w kolorze Genuine Black lub Petrol Blue do wyboru. Dodatkowo tylną część siedzeń wykonano z wysokiej jakości włókna węglowego.

Sprawdź również: Cupra Leon – auto ze sportowym charakterem

Cupra Leon VZ CUP to model, który łączy w sobie sportowe emocje z bezpieczeństwem i komfortem. Wybór foteli kubełkowych to decyzja, która może zdecydowanie wpłynąć na jakość jazdy i wzmocnić nasze doświadczenia za kierownicą.


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło: zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share