Hyundai Sonata przejdzie poważne zmiany

Hyundai Motor Company ujawnił projekt nowego Hyundai Sonata, z nowym znaczkiem dla sedana średniej generacji ósmej generacji, który zwiastuje najbardziej sportowy design w historii.

Dzięki więcej niż prostemu liftingowi, nowy Hyundai Sonata rewolucjonizuje wizerunek starej Sonaty, wprowadzonej na rynek w 2019 roku, i odradza się jako dynamiczny, progresywny nowy model o nisko zawieszonych, eleganckich proporcjach, bardziej agresywnej stylistyce i przyszłościowej technologii.

Nowy Hyundai Sonata prezentuje świeże spojrzenie na czterodrzwiowe coupe, które oddaje istotę filozofii projektowania Hyundai Motor “Sensuous Sportiness”.

Hyundai Sonata podkreśla swój charakterystyczny wizerunek dzięki zewnętrznemu wzornictwu opartemu na N Line, który przekazuje sportowy styl coupe z długą maską, niskim przodem i linią dachu fastback.

Nisko zawieszona nadwozie Sonaty jest przykładem progresywnego designu motoryzacyjnego i ucieleśnia “Sportowy charakter” z poziomym układem przodu, który integruje charakterystyczną dla Hyundaia lampę Seamless Horizon, ukryte reflektory, szeroką kratkę i wlot powietrza dla bardziej dynamicznego i agresywnego wyglądu. Lampa Seamless Horizon i szeroko rozstawione, ukryte reflektory tworzą dramatyczny efekt świetlny, podkreślając szeroką sylwetkę pojazdu, dodając jednocześnie futurystycznego akcentu.

Dynamiczny design podkreśla kontrast między ostrymi, liniowymi elementami a czystymi, giętkimi powierzchniami. Czarny dodatek wzdłuż dolnej części nadwozia unosi się do tyłu, nadając Hyundai Sonata silny charakter.

Z tyłu nowe światła H dodatkowo podkreślają zaawansowany technologicznie wizerunek Sonaty i szeroką sylwetkę. Opadająca pokrywa bagażnika w kształcie spojlera i tylna ozdoba w kształcie tłumika w standardowym modelu wzmacniają wrażenie sportowego sedana o wysokich osiągach, a dodanie tylnego spojlera i podwójnych tłumików z podwójną końcówką wraz z ekskluzywnymi 19-calowymi kołami w N Line dodatkowo wzmacnia ten obraz.

Wnętrze nowego Hyundaia Sonaty szczyci się układem zorientowanym na kierowcę, który pasuje do bardziej sportowego wizerunku nadwozia, jednocześnie wdrażając przyszłą wrażliwość na mobilność z delikatnymi detalami high-tech wspierającymi nowoczesny styl życia.

Po raz pierwszy w modelu Hyundai Sonata ma panoramiczny zakrzywiony wyświetlacz, który łączy zarówno 12,3-calowe klastry informacji dla kierowcy, jak i 12,3-calowy system informacyjno-rozrywkowy AVN w nowoczesnym i prostym układzie deski rozdzielczej, który podkreśla poziome linie i rozszerzone poczucie przestrzeni. Dotykowa klimatyzacja zastosowana na tablicy rozdzielczej wzmacnia klimat high-tech.

Wnętrze zostało poddane znacznym ulepszeniom w celu poprawy komfortu pasażerów dzięki gustownym kombinacjom kolorów wnętrza, aby jednocześnie wzmocnić poczucie sportowego charakteru i charakteru premium.

Motyw wnętrza Hyundai Sonata tworzy futurystyczny nastrój. Zastosowanie kolumnowego kontrolera shift-by-wire za kierownicą tworzy więcej miejsca w obszarze konsoli środkowej. Konsola środkowa jest dodatkowo wzmocniona przez podpórkę pod nadgarstki, która zapewnia większy komfort kierowcy, wysuwając podłokietnik, aby oprzeć się na dłoni. Duży uchwyt na kubek i taca zapewniają dodatkową wygodę.

 


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło: zdjęcia i materiały netcarshow

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share