Lexus RX F Sport Design. Nowa wersja 2023 z bogatym wyposażeniem

Lexus RX F Sport Design

Lexus wprowadza do swojej gamy nową wersję modelu RX F Sport Design. Ten model wyróżnia się sportowymi akcentami stylistycznymi, które nadają mu bardziej dynamicznego charakteru. Samochód dostępny będzie z dwoma rodzajami napędu – jako klasyczna hybryda RX 350h z układem o łącznej mocy 250 KM i napędem na cztery koła E-FOUR, oraz jako hybryda plug-in RX 450h+ z mocą 309 KM wraz napędem na cztery koła E-FOUR oraz dużą baterią o pojemności 18,1 kWh, która pozwala pokonać prawie 70 kilometrów w trybie czysto elektrycznym.

Wygląd zewnętrzny Lexus RX F Sport Design

Wersja F SPORT Design wyróżnia się wieloma akcentami pomalowanymi na czarno. Kolor ten znajdziemy na przednim grillu F SPORT i na wlotach powietrza w zderzaku przednim. Również tylny zderzak jest w kolorze czarnym. Koła mają 21-calowe felgi aluminiowe i ten sam wzór co w wersji F SPORT, ale pomalowano je na lśniący odcień czerni. Auto dostępne jest do wyboru w siedmiu kolorach lakieru, w tym dwóch zarezerwowanych dla modeli z linii F SPORT – F White oraz Sapphire Blue.

Lexus RX F Sport Design

Wyposażenie wnętrza RX F Sport Design

Wnętrze auta jest dostępne w czterech kolorystykach tapicerki wykonanej ze skóry naturalnej z dodatkiem elementów skóry syntetycznej. Standardowym wyposażeniem jest tutaj ambientowe oświetlenie w 64 barwach oraz wentylowane fotele przednie z pamięcią ustawień.

Czytaj także: Lexus LBX na drogach w 2024r. cennik i wyposażenie

We wnętrzu samochodu znajdziemy również najnowszy system multimedialny Lexus Link Pro z 14-calowym wyświetlaczem, asystentem głosowym Lexus Concierge oraz z wbudowaną nawigacją i 4-letnim pakietem transmisji danych. Auto wyposażone jest także w indukcyjną ładowarkę do smartfonów, elektryczną klapę sterowaną ruchem nogi, a także najnowszy pakiet systemów bezpieczeństwa czynnego Lexus Safety System + 3.

Lexus RX 350h F SPORT Design jest dostępny z rabatem do 59,6 tys. zł od ceny podstawowej. Ponadto, w ramach programu Lexus More, możemy teraz uzyskać dodatkowy rabat, a w specjalnych promocyjnych cenach oferowane są koła zimowe i dodatkowe akcesoria.

Dodatkowe akcesoria

Lexus RX F SPORT Design możemy ponadto doposażyć w otwierany, dwuczęściowy szklany dach panoramiczny oraz w pakiet Technology, który obejmuje wyświetlacz HUD na przedniej szybie, haptyczne przyciski na kierownicy do obsługi systemu audio, telefonu i wyświetlacza. Dodatkowo także posiada dwa dodatkowe elementy systemu bezpieczeństwa – asystenta wyprzedzania na drogach szybkiego ruchu (LCA) oraz system ostrzegania o ruchu poprzecznym z przodu pojazdu (FCTA).

Wyróżniające cechy nowego Lexusa RX F SPORT Design

  • Dynamiczny wygląd: Nowy Lexus RX F SPORT Design wyróżnia się sportowymi akcentami stylistycznymi, które nadają mu dynamicznego charakteru. Wersja ta jest dostępna z dwoma rodzajami napędu: jako klasyczna hybryda RX 350h oraz jako hybryda plug-in RX 450h+.
  • Bogate wyposażenie: Wnętrze auta jest dostępne z czterema kolorami tapicerki wykonanej ze skóry naturalnej z elementami skóry syntetycznej. Standardem jest ambientowe oświetlenie w 64 barwach oraz wentylowane fotele przednie z pamięcią ustawień.
  • Atrakcyjna oferta: Lexus RX 350h F SPORT Design jest dostępny z rabatem do 59,6 tys. zł od ceny podstawowej. Ponadto, w ramach programu Lexus More, można uzyskać dodatkowy rabat, a w specjalnej promocji oferowane są koła zimowe i dodatkowe akcesoria.
Sprawdź również: Lexus TX z nową hybrydą plug-in

Cena Lexus RX F SPORT Design

W związku z debiutem nowej wersji wyposażenia, Lexus przygotował ofertę specjalną dla swoich klientów. Lexus RX 350h F SPORT Design kosztuje teraz od 330 300 zł zamiast – 389 900 zł, co oznacza, że korzyść przy zakupie auta sięga aż 59 600 zł względem ceny podstawowej. Ponadto w ramach programu Lexus More klienci mogą uzyskać jeszcze dodatkowy rabat, a w specjalnych cenach zakupić koła zimowe i dodatkowe akcesoria.

Wersja F SPORT Design dostępna jest też z hybrydą plug-in. Lexus RX 450h+ w tej odmianie kosztuje od 449 900 zł. Warto również przejrzeć cały cennik Lexusa RX.


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło: zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share