Mapy Waze jest już dostępne w samochodach Volvo

Samochodowa aplikacja mapy Waze ułatwia codzienną podróż, unikając kłopotów i zakłóceń związanych z telefonem, jednocześnie oferując doskonałe funkcje, których oczekujesz od aplikacji Waze na telefonie komórkowym.

Płynnie wyświetlana w systemie informacyjno-rozrywkowym Volvo Cars aplikacja Waze wykorzystuje większą część ekranu centralnego w interfejsie użytkownika Volvo, który znasz najlepiej, dzięki czemu nawigacja jest wygodniejsza dzięki większemu i odważniejszemu obszarowi wyświetlania na wysokości oczu.

“Stale poszerzamy naszą ofertę aplikacji samochodowych, aby zapewnić naszym klientom więcej opcji i korzyści, umożliwiając im personalizację samochodu” – mówi Erik Severinson, nasz globalny szef ds. programów i operacji nowych samochodów. “Jesteśmy zaangażowani w ciągłe ulepszanie doświadczeń z samochodami Volvo poprzez nasz wewnętrzny rozwój oprogramowania i stałą współpracę z firmami technologicznymi, takimi jak Google i Waze”.

“Cieszymy się, że możemy ogłosić naszą współpracę z Volvo Cars, ponieważ ich właściciele samochodów na całym świecie mogą teraz uzyskać dostęp do najlepszych funkcji Waze w czasie rzeczywistym do nawigacji, wyznaczania tras i alertów o ruchu drogowym za pośrednictwem systemu informacyjno-rozrywkowego samochodu” – powiedział Aron Di Castro, dyrektor ds. marketingu i partnerstwa w Waze. “Nawigacja Waze w czasie rzeczywistym, wyznaczanie tras i alerty płynnie wyświetlane w samochodzie, bez konieczności podłączania telefonu do samochodu, zapewnia uproszczoną i płynną jazdę”.

Dzięki emulatorowi Androida oferowanemu na portalu Volvo Cars Developer Portal Waze mógł wirtualnie opracować i przetestować aplikację samochodową wraz z samochodowym systemem informacyjno-rozrywkowym. Te podwójne testy pozwoliły zespołowi zapewnić wysokiej jakości wrażenia użytkownika przed wprowadzeniem ich na rynek w samochodach klientów.

 


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło: zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Czytaj więcej

Volvo Recharge XC40 2022r

Volvo Recharge XC40 trafiło do sprzedaży w roku modelowym 2021.Jest pierwszym produkcyjnym elektrycznym samochodem marki, który napędzany jest…
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share