Mitsubishi: Atrakcyjne Promocje i Nowości na Lato 2023

mitshubishi colt promocja 2023

Mitsubishi to znany japoński producent samochodów, który wprowadza atrakcyjne promocje na lato dla swoich klientów. Ceny promocyjne dotyczą również akcesoriów i dodatków. Wśród ofert znajdziemy między innymi najtańsze na polskim rynku auto segmentu B z automatyczną skrzynią biegów – miejski Space Star oraz SUV Eclipse Cross PHEV, który z Kartą Dużej Rodziny można teraz kupić w korzystnej cenie, oszczędzając nawet do 40 000 zł.

Mitsubishi Space Star. Najtańszy Model z Automatyczną Skrzynią Biegów

Mitsubishi Space Star 2023 jest dostępny w kredycie i możemy do nabyć już od 679 zł miesięcznie. Cena promocyjna samochodu w wersji Inform rozpoczyna się od 57 990 zł. Klienci, którzy teraz skorzystają z finansowania w Santander Consumer Multirent lub Santander Consumer Banku uzyskują rabat do 2000 zł. Taką samą kwotę rabatu otrzymamy, jeśli zdecydujemy się na zakup u Dealera pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych w PZU lub Warta.

Mitsubishi Colt. Nowa Generacja Jesienią 2023

Mitsubishi Colt najnowszej generacji ma pojawić się w polskich salonach jesienią 2023 roku. Nowa generacja, którą stworzono z myślą o wymaganiach kierowcach europejskich, powinna przypaść nam do gustu zarówno nowoczesną stylistyką i zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi, ale również doskonałymi właściwościami jezdnymi.

mitshubishi ASX promocja 2023
Czytaj także: Premiera kolejnej generacji Mitsubishi Colt

Mitsubishi ASX. Nowa Generacja Modelu

Model ASX 2023, który trafił do polskich salonów już na początku wiosny, jest teraz dostępny w kredycie od 999 zł. Nowa generacja modelu została odmieniona pod względem stylistyki, gabarytów, bezpieczeństwa oraz otoczenia cyfrowego, w jakim podróżują pasażerowie. Samochód ten jest odpowiedzią Mitsubishi na potrzeby obecnego rynku.

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV. Hit Promocyjny Lata

Jeśli natomiast zdecydujemy się na Mitsubishi Eclipse Cross PHEV, możemy wybrać pomiędzy dostępnymi jeszcze dwiema wersjami modelu z rocznika produkcji 2022. Największe korzyści finansowe zaproponowano dla wersji 2.4 INSTYLE PLUS 4WD gdzie model jest tańszy o 35 000 zł, a rata miesięczna w programie Lease&Go wynosi 2 278 zł netto.

Dodatkowe Korzyści

Mitsubishi oferuje także w atrakcyjnych cenach skuteczne systemy antykradzieżowe, alarmy z modułami GPS oraz immobilizery z dodatkowymi elektronicznymi modułami blokującymi CANBLOK. Dodatkowo możemy również otrzymać z promocyjnej cenie oryginalne maty nie nasiąkają wodą, które zmniejszają ryzyko wysokiej wilgotności powietrza w kabinie oraz ewentualnych nieprzyjemnych zapachów.

Promocyjne dodatki oferowane przez Mitsubishi

  • System automatycznego otwierania i zamykania bagażnika – dostępny jest za 3 151,90 zł. System ten pomaga otwierać i zamykać bagażnik bez użycia dłoni, poprzez wsunięcie stopy w przestrzeń poniżej tylnego zderzaka. Użytkownik może też regulować wysokość otwarcia bagażnika.
  • Rejestratory jazdy DVR – dostępne od 822,60 zł. Rejestrator DVR to przednia kamera zapisująca zdarzenia, które mają miejsce na drodze. Urządzenie rejestruje obraz niezależnie od panujących warunków pogodowych i ogólnej widoczności. Kamera dostosowuje ekspozycję obrazu zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia.
  • Systemy antykradzieżowe – Mitsubishi oferuje skuteczne systemy antykradzieżowe, alarmy z modułami GPS oraz immobilizery z dodatkowymi elektronicznymi modułami blokującymi CANBLOK. Ceny urządzeń nie zawierają jednak kosztów montażu i zaczynają się od 505 zł dla immobilizera, od 613 zł dla standardowego systemu alarmowego, oraz od 1 099 zł dla systemu alarmowego wyposażonego w moduł GSM/GPS.
  • Oryginalne dywaniki Mitsubishi – wybrane oryginalne dywaniki Mitsubishi są teraz dostępne z rabatem w wysokości 15% cen katalogowych. Dywaniki te nie nasiąkają wodą, zmniejszają ryzyko wysokiej wilgotności powietrza w kabinie oraz ewentualnych nieprzyjemnych zapachów. Chronią one wewnętrzne wykładziny podłogowe samochodu przed trwałym zabrudzeniem, mają mocowania zabezpieczające przed przesuwaniem, co wpływa na bezpieczeństwo podczas jazdy.
mitshubishi
Sprawdź również: Mitsubishi ASX nowej generacji 2023

Zobowiązania serwisowe Mitsubishi

  • 5 lat gwarancji producenta do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej). Zobowiązanie takie gwarantuje nam, poza poczuciem bezpieczeństwa w przypadku awarii pojazdu, obniżenie kosztów eksploatacji i podnosi wartość samochodu przy jego odsprzedaży
  • 5 lat gwarancji na wybrane oryginalne akcesoria do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej)
  • 5 lat gwarancji Mitsubishi Assistance bez limitu przebiegu – bezpłatna pomoc w przypadku awarii mechanicznej lub elektrycznej samochodu, wypadku drogowego, problemu z paliwem, zagubienia, złamania lub zatrzaśnięcia w aucie kluczyków, przebicia lub uszkodzenia opony, kradzieży lub wandalizmu. Pomoc ta oferowana jest przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę w całej Europie przez 5 lat od zakupu nowego samochodu Mitsubishi, niezależnie od przebiegu auta
  • Nieodpłatna usługa kontroli stanu pojazdu – posiadacze aut Mitsubishi – w tym także pojazdów po gwarancji, mogą skorzystać z bezpłatnej kontroli aż 25 punktów samochodu
  • 12 lat gwarancji na perforację blach nadwozia

Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło: zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share