Wiadomości, premiery, porady motoryzacyjne.

Mitsubishi Outlander PHEV 2024. Do sprzedaży zostało trochę czasu, ale producent ma niespodziankę!

Mitsubishi Outlander PHEV 2024

Mitsubishi Outlander to flagowy model japońskiej marki, który znany jest na całym świecie. Teraz rozpoczyna on nowy rozdział swojej historii. Przedstawiamy czwartą generację Mitsubishi Outlander PHEV 2024, która jest opracowana przez producenta z myślą o naszym europejskim rynku. Nowa odsłona dużego SUV-a segmentu D zostanie wprowadzona do sprzedaży już niebawem i będzie wyposażona w zaawansowany układ 4×4 Plug-in Hybrid drugiej generacji. Mimo to, producent już teraz ma dla fanów tego modelu małą niespodziankę.

Historia sukcesu Mitsubishi Outlandera

Od debiutu w 2003 roku, Mitsubishi Outlander zdobył serca klientów w Europie. Osiągnął on imponującą liczbę 513 734 sprzedanych egzemplarzy. Każda generacja zyskiwała coraz bardziej na popularności, a trzecia generacja, która była wyposażona w pierwszy na świecie napęd PHEV przeznaczony dla SUV-a, zdobyła blisko 200 000 klientów w Europie.

Sprawdź także: Mitsubishi SUV klasy C. Powstanie nowy elektryczy model dla Europy

Czwarta generacja to synonim innowacji

Czwarta generacja Outlandera PHEV jest nie tylko kontynuacją sukcesu poprzednich wersji, ale także znaczącym krokiem naprzód w technologii i wyglądzie tego modelu. Mitsubishi Outlander PHEV wyposażony został w zaawansowany układ 4×4 Plug-in Hybrid drugiej generacji, z dwoma silnikami elektrycznymi napędzającymi obie osie i systemem kontroli napędu Super-All Wheel Control. Model ten został zaprojektowany tak, aby być gotowym na każde wyzwanie.

Nowy wygląd i bardziej nowoczesne wnętrze

Nowy Outlander PHEV odzwierciedla język projektowania Mitsubishi Motors. Boczne linie wyrażają trwałość samochodu, a motyw Dynamic Shield z przodu oraz unikalny sześciokątny wzór tyłu podkreślają jego siłę i bezpieczeństwo. Wnętrze łączy w sobie wysoką jakość wykonania, funkcjonalność i japońskie rzemiosło, podkreślając bardziej luksusowy charakter pojazdu.

Technologia wspomagająca przyjemne podróżowanie

Mitsubishi Outlander PHEV 2024 zostanie wyposażony w najnowocześniejsze systemy wspomagania kierowcy i funkcje informacyjno-rozrywkowe zapewniające podróżującym najwyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu i funkcjonalności.

Mitsubishi Outlander PHEV 2024 – niespodzianka dla fanów

Zachęcamy do odwiedzenia specjalnie otwartej strony nowego modelu Mitsubishi Outlander PHEV 2024. Strona została stworzona specjalnie na niecierpliwie wyczekujących premiery fanów, aby cały czas byli oni na bieżąco ze wszystkimi informacjami na temat tego oczekiwanego modelu.

Czytaj również: Nowe Mitsubishi Colt 2024 już w Polsce. Znamy ceny i wyposażenie

Nowe Mitsubishi Outlander PHEV to przede wszystkim nowy symbol innowacji i luksusowego charakteru tego modelu, który z pewnością zrobi wrażenie na europejskim rynku. Jego cechy sprawiają, że jest to samochód, który z pewnością warto poznać bliżej. My już nie możemy się doczekać.


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Czytaj więcej

Nowy Fiat 600 przyłapany

Zgodnie z nową strategią koncernu Stellantis, która ma w planach wprowadzenie kilku nowych modeli w najbliższym czasie, możemy…
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share