Najnowsza wersja Android Auto 9.4

google maps android auto

Android Auto w wersji 9.4 Beta została udostępniona kierowcom chętnym do przetestowania niepełnej wersji systemu. Niestety, nic nie wskazuje na to, że w tej odsłonie pojawi się długo oczekiwany widget pogodowy, na który czeka wielu użytkowników Androida Auto.

Nadal występuje problem z wyświetlaniem widgetu pogodowego w Android Auto dla samochodów z ekranem w orientacji poziomej. Po aktualizacji interfejsu Coolwalk, podgląd pogody jest dostępny tylko dla pojazdów z ekranem w orientacji pionowej. Przed aktualizacją, prosta informacja o temperaturze i zachmurzeniu była wyświetlana na głównym pasku.

Występujący błąd to sprawka programistów Androida Auto, co zostało potwierdzone przez Google. Niestety, nie ujawniono jeszcze, kiedy można spodziewać się naprawy. Wydanie Android Auto 9.4 Beta nie zawiera łatki dla samochodów, ponieważ testerzy nie zauważyli takiej zmiany. Należy jednak pamiętać, że Google nie udostępnia żadnej informacji o zmianach.

Na pocieszenie, warto zauważyć, że Android Auto jest aktualizowany częściej niż jeszcze rok czy dwa lata temu, co pozwala na szybsze wprowadzanie poprawek. Istnieje możliwość, że widżet pogody pojawi się w samochodach przed okresem wakacyjnym, kiedy może być szczególnie przydatny. Na razie kierowcy korzystający z stabilnej wersji aplikacji muszą zadowolić się Androidem Auto 9.3.

 


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło: zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share