Wiadomości, premiery, porady motoryzacyjne.

Nowy Fiat 600e – rozpoczęto przyjmowanie zamówień

fiat 600e

Fiat otworzył w tym roku nowy rozdział w swojej historii, przedstawiając model Fiat 600e, który jest nowoczesną wersją słynnego Fiata 600 z lat 50 XX wieku. Teraz produkowany w Polsce nowy model łączy w sobie nowoczesny napęd z włoskim stylem, tworząc idealne połączenie tradycji i innowacji.

Elektryczny mieszczuch także na dłuższe podróże

Nowy Fiat 600e to w pełni elektryczny samochód napędzany silnikiem o mocy 115 kW. Wyposażony on został w akumulatory o pojemności 54 kWh, dzięki czemu oferuje imponujący zasięg do 600 kilometrów w cyklu miejskim WLTP. Czyni go to idealnym wyborem zarówno do codziennych dojazdów w różne miejsca w mieście, jak i do dłuższych podróży. Auto dostępne jest w dwóch wersjach: RED i La Prima, które różnią się wyposażeniem i stylistyką, ale obie zapewniają wyjątkowe przyjemność z jazdy.

Czytaj także: Nowy Fiat Panda 2024. Czy elektryczny SUV 4×4 to naprawdę dobry pomysł?

Wersje RED i La Prima – dla każdego coś wyjątkowego

Wersja RED została stworzona z myślą o młodych, i świadomych klientach, którzy cenią sobie styl i chcą aktywnie przyczynić się do ochrony środowiska. Wersja ta dostępna w charakterystycznym czerwonym kolorze i oferuje bogate wyposażenie. Znajdziemy w niej między innymi światła Full LED, automatyczną klimatyzację, czujniki cofania oraz system multimedialny z ekranem 10 cali.

Wersja La Prima to z kolei wersja dla najbardziej wymagających, która oferuje do 100 dodatkowych funkcji. Znajdziemy w niej masaż w fotelu kierowcy czy otwieranie klapy bagażnika ruchem stopy. Dostępna jest ona w czterech kolorach nawiązujących do włoskiej przyrody. Wersja ta łączy w sobie luksus z funkcjonalnością.

Sprawdź również: Fiat 600 Hybrid. Dostępny od 2024 roku, ale nie wszędzie

Fiat 600e – start przyjmowania zamówień

Dealerzy w Polsce zaczęli właśnie przyjmować zamówienia na nowego Fiata 600e. Każda zainteresowana osoba może umówić się na jazdy próbne lub złożyć zamówienie na ten model. Wersja RED dostępna jest od 165 000 zł, a La Prima od 190 000 zł. Fiat zaprasza do salonów na jazdy testowe, aby każdy mógł osobiście doświadczyć jak jeździ elektryczna myśl motoryzacyjna we włoskim stylu.


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Czytaj więcej

Nowa Kia EV5 Concept

Kia Corporation zaprezentowała koncepcyjnego Kia EV5 podczas Kia Chinese EV Day. Koncepcja w pełni elektrycznego SUV-a znalazła się…
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share