Program rezerwacji nowego Mitsubishi Colt

Mitsubishi Colt 2024
Program rezerwacji nowego Mitsubishi Colt. Zdjęcie: materiały prasowe producenta

Po premierze nowej generacji na całym świecie Mitsubishi Colt, który będzie dostępny w polskich salonach jesienią 2023 roku, klienci mają już możliwość rezerwacji tego modelu. Program rezerwacyjny został właśnie uruchomiony i skierowany jest do wszystkich zainteresowanych, którzy zdecydują się skorzystać z dedykowanego formularza. Przy rezerwacji klientów czekają dodatkowe korzyści, takie jak 7 lat bezproblemowej eksploatacji, dzięki 5-letniej fabrycznej gwarancji i 2-letniej ochronie pogwarancyjnej.

Mitsubishi Colt, stworzony z myślą o kierowcach w Europie, wzbogaca ofertę marki w popularnym segmencie B. Model ten cieszy się dużym zainteresowaniem na kontynencie ze względu na doskonałą reputację, jaką zdobyły poprzednie generacje pojazdu na przestrzeni dziesięcioleci.

Sprawdź również: Premiera kolejnej generacji Mitsubishi Colt

W ramach programu rezerwacji Mitsubishi Colt, dostępna jest opcja szybkiego i wygodnego skonfigurowania preferowanego modelu, a także liczne bonusy dodatkowe. Klienci, którzy zdecydują się na rezerwację jednej z trzech bogato wyposażonych wersji z dodatkowymi pakietami, otrzymają standardowo 7 lat specjalnej, bezproblemowej eksploatacji. Do tego czasu należy 5-letnia fabryczna gwarancja, a także dodatkowe 2 lata ochrony pogwarancyjnej.

Mitsubishi Colt, specjalnie opracowany dla europejskiego rynku, jest wyposażony w zaawansowane i oszczędne systemy napędowe, które jednocześnie są przyjazne dla środowiska. Ten model będzie spełniał oczekiwania klientów poszukujących samochodów z segmentu, w którym aż 80% pojazdów działa na hybrydowych (HEV) i benzynowych układach napędowych. Dlatego też klienci decydujący się na rezerwację Colt-a będą mieli możliwość wyboru spośród trzech różnych specyfikacji wyposażenia, które są dostępne z dwoma rodzajami układów napędowych:

  • 1,0 l MPI-T: 91-konny, 3-cylindrowy turbodoładowany silnik benzynowy z wtryskiem wielopunktowym i sześciobiegową manualną skrzynią biegów,
  • 1,6 l Hybrid (HEV): klasyczny układem hybrydowym, łączący 1,6-litrowy silnik benzynowy z dwoma silnikami elektrycznymi i akumulatorem trakcyjnym o pojemności 1,2kWh. Układ sprzężony z automatyczną skrzynią biegów generuje sumaryczną moc 143KM.

Co to jest system ESP w samochodzie i jak go prawidłowo używać?

Jakie wersje możemy zamówić w programie rezerwacji?
Nowy Mitsubishi Colt wchodzi na rynek programie rezerwacji w trzech specyfikacjach:
– Invite z pakietami Style + Cold, dostępnej z 91-konnym silnikiem benzynowym i przekładnią manualną
– Intense z pakietami Style + Cold + Navi z 91-konnym silnikiem benzynowym i przekładnią manualną
– First Edition ze 143-konnym układem hybrydowym 1,6 HEV oraz automatyczną przekładnią

Aby wziąć udział w programie rezerwacji modelu COLT, konieczne jest dokonanie zwrotnej opłaty rezerwacyjnej w wysokości 500 PLN brutto na konto dealera w dniu składania rezerwacji przez klienta. Klienci, którzy utrzymują swoją rezerwację w okresie od 2 października 2023 r. do 30 grudnia 2023 r., otrzymają od dealera propozycję podpisania umowy-zamówienia, a wcześniej wpłacona kwota rezerwacyjna zostanie uwzględniona jako zaliczka na zakup nowego samochodu. W przypadku rezygnacji z podpisania umowy, opłata rezerwacyjna zostanie zwrócona klientowi w ciągu 7 dni roboczych od daty wygaśnięcia rezerwacji.


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło: zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share