Nowy Peugeot e-3008. Przedpremierowe zdjęcia i informacje

peugeot e-3008 2024

Zostały już tylko 2 dni do światowej premiery nowego Peugeot e-3008, elektrycznego SUV-a typu fastback nazwanego E-3008 “Next-Level”. Samochód zostanie zaprezentowany 12 września 2023 roku w Sochaux (Francja), w historycznej i całkowicie zmodernizowanej fabryce, w której będzie produkowany.

Czytaj także: Peugeot 3008 i 5008 Hybrid 48V. Nowa technologia już w Polsce

Rzut oka na przedpremierowe zdjęcia Peugeot e-3008

Peugeot nie może się oprzeć się w podzieleniu kilkoma przedpremierowymi zdjęciami, które ukazują kreatywność inżynierów odpowiedzialnych za design swojego nowego modelu. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące tego samochodu zostaną jednak przekazane 12 września 2023 roku o godzinie 12:30.

Sprawdź również: Peugeot e3008. Zapowiedź nowego SUVa

Nowa strategia marki Peugeot

Peugeot jest marką produkującą pełną gamę samochodów wyższej klasy, a w swojej ofercie posiada ona atrakcyjne rozwiązania. Nowa strategia marki “The Power of ALLURE” stanowi zarazem jej zobowiązanie, które jest widoczne we wszystkich jej produktach i usługach. Do 2025 roku wszystkie modele francuskiego producenta, zarówno osobowe, jak i dostawcze, będą miały napęd elektryczny.


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Czytaj więcej

BMW 3 na rok 2023

Dzięki przejrzystej powierzchni, dynamicznym liniom i dużym wlotom powietrza przedni pas jeszcze bardziej podkreśla sportowy wygląd nowego BMW…
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share