Oferta specjalna Audi Q5 Business Edition

Audi Q5 Business Edition
Audi Q5 Business Edition Zdjęcie: materiały prasowe producenta

Audi Q5 teraz oferuje specjalną edycję Audi Q5 Business Edition, która wyróżnia się obfitym wyposażeniem dodatkowym. Co więcej, wersje Business Edition są dostępne w specjalnej promocyjnej ofercie cenowej, obejmującej czteroletnią gwarancję.

Audi Q5 łączy w sobie dynamiczny charakter z praktycznymi cechami i oferuje szeroki wybór systemów infotainment oraz wsparcia dla kierowcy. W centrum sterowania znajduje się tradycyjna deska rozdzielcza z systemem informacyjnym umieszczonym centralnie. Najwyższą wersją systemu jest cyfrowy kokpit Audi virtual cockpit plus – wysokiej rozdzielczości, 12,3-calowy wyświetlacz cyfrowy z trzema dostępnymi trybami widoku. Kierowca może sterować trybami widoku za pomocą wielofunkcyjnego kierownicy. Dodatkowo dostępny jest opcjonalny wyświetlacz danych na szybie, znany jako head-up display, który wyświetla istotne informacje wprost na przedniej szybie w polu widzenia kierowcy.

Czytaj także: Zmiana numeracji w modelach Audi

Jako standardowe wyposażenie, Audi Q5 posiada centralny dotykowy wyświetlacz MMI o przekątnej 10,1 cala. Struktura menu o płaskiej hierarchii ułatwia intuicyjne korzystanie z systemu. Wyszukiwanie informacji opiera się na wprowadzaniu dowolnego tekstu. Alternatywnie, kierowca może wpisywać litery lub cyfry palcem lub korzystać z systemu dialogowego głosowego, który rozumie wiele zwrotów z języka potocznego. W połączeniu z systemem nawigacji MMI Navigation plus, w systemie infotainment dostępne jest także Audi connect Navigation & Infotainment. Dzięki temu, obsługa głosowa może korzystać również z informacji pobieranych z chmury, co czyni ją jeszcze bardziej elastyczną i wygodną w użytkowaniu.

Dzięki usługom online Audi connect, Audi Q5 może ściśle się połączyć z Internetem i infrastrukturą drogową. System nawigacji oferuje wysokiej jakości zdjęcia satelitarne z Google Earth, informacje o natężeniu ruchu z dokładnością do poszczególnych pasów oraz prognozy zmian w natężeniu ruchu. Radio cyfrowe DAB+ jest standardowym wyposażeniem. Wiele indywidualnych ustawień, takich jak ulubione cele nawigacji, ustawienia foteli czy preferowana temperatura w klimatyzacji, można zapisać w sześciu profilach użytkownika. Dane są przechowywane w chmurze na portalu myAudi i są dostępne dla każdego uprawnionego użytkownika we wszystkich odpowiednio wyposażonych modelach Audi.

Audi Q5 oferuje również szeroki zakres systemów wsparcia. Standardowo znajduje się system ochrony bezpieczeństwa pasażerów Audi pre sense city, który pomaga uniknąć kolizji lub zmniejszyć ich skutki. Dodatkowo, opcjonalne systemy, takie jak asystent skrętu, asystent unikania kolizji i ostrzeżenie przed wysiadaniem, zwiększają bezpieczeństwo. Adaptacyjny asystent jazdy na długich odcinkach może przejąć większość czynności związanych z przyspieszaniem, hamowaniem i utrzymaniem pojazdu na danym pasie ruchu. Natomiast predyktywny asystent wydajności wspiera kierowcę w prowadzeniu ekonomicznej jazdy i zmniejsza zużycie paliwa.

Sprawdź również: Najciekawsze informacje o Audi Q4 e-tron i Q4 Sportback e-tron

Promocja Business Edition dotyczy Audi Q5 i Q5 Sportback w wersji 40 TDI quattro S tronic, w linii wyposażenia advanced lub S line. Aby skorzystać z tej atrakcyjnej oferty, wystarczy dołożyć opcje wyposażenia o wartości minimalnej 30 000zł. Ważne jest, że klienci mają pełną swobodę wyboru spośród szerokiego zakresu dodatkowego wyposażenia – oferta Business Edition nie nakłada żadnych ograniczeń, a lista dostępnych opcji w tej wartości jest długa. Dzięki temu, na przykład, cena Audi Q5 advanced 40 TDI quattro S tronic, wyposażonego w trzy pakiety promocyjne: Comfort, Technology i Exterieur, wynosi tylko 213 872zł.

 


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło: zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share