Wiadomości, premiery, porady motoryzacyjne.

Seat Ibiza i Seat Arona 2025. Tak prezentują się odświeżone modele

Seat Ibiza Seat Arona 2025

Seat to hiszpańska marka, która nie ustaje w dążeniu do swojej doskonałości i do zadowolenia klienta. W 2025 roku jej dwie ikony miejskiej mobilności – Seat Ibiza i Seat Arona przejdą znaczące faceliftingi, które mają na celu nie tylko odświeżenie ich wyglądu, ale i podkreślenie roli Seata jako marki skoncentrowanej na przyszłości i nowe innowacje. Dzięki portalowi Motor1 możemy zobaczyć, jak będą wyglądać nowe modele Seata.

Seat pnie się w górę na rynku motoryzacyjnym

Podczas konferencji prasowej, Wayne Griffiths – dyrektor Seata, z optymizmem spojrzał w przyszłość, zapowiadając nie tylko odświeżenie modeli Ibiza i Arona, ale również podkreślił on znaczący wzrost marki w ostatnim roku. Dzięki stabilnemu łańcuchowi dostaw, Seat zanotował imponujący wzrost sprzedaży samochodów o 35,3% w porównaniu do poprzedniego roku, co świadczy o silnej pozycji marki na rynku.

Czytaj też: Seat Ibiza Anniversary Limited Edition. Specjalna wersja na 40-ste urodziny

Co nowego zobaczymy w modelach Seat Ibiza i Seat Arona?

Zmiany, które zaszły w modelach Ibiza i Arona, dotyczą przede wszystkim ich wyglądu zewnętrznego. Zobaczymy w nich nowe, przeprojektowane reflektory i charakterystyczną sygnaturę świetlną nadającą samochodom nowoczesny i świeży wygląd. Zmianie uległ również grill, który teraz prezentuje się bardziej płasko i bez chromowych detali, co jest z korzyścią na rzecz bardziej minimalistycznego designu.

Długość obu modeli pozostaje bez zmian – Ibiza mierzy 4,06 metra, a Arona 4,15 metra. Choć podczas konferencji nie ujawniono wnętrza pojazdów, możemy spodziewać się aktualizacji oprogramowania i nowego systemu infotainment oraz wprowadzenia nowych materiałów wykończeniowych.

Nowa przyszłość Seata i Cupry

Seat nie spoczywa jednak na laurach i planuje wprowadzenie ulepszonych wersji plug-in hybryd oraz samochodów bardziej oszczędzających paliwo. Ponadto, marka Cupra należąca do koncernu Seat, zapowiada największą ofensywę produktową w swojej historii, w tym wprowadzenie do oferty modelu Tavascan – drugiego w pełni elektrycznego pojazdu marki.

Zobacz również: Seat Leon – od pierwszej do czwartej generacji. To już 25 lat

Faceliftingi modeli Ibiza i Arona na rok 2025 to nie tylko zmiany estetyczne, ale również obietnica dalszych innowacji i rozwoju marki Seat. Gdy spojrzymy z optymizmem w przyszłość, Seat ma szansę na utrzymanie swojej silnej pozycji na rynku i zaoferowanie kierowcom samochodów, które łączą w sobie nowoczesny design, innowacyjne technologie i zaangażowanie w rozwój zrównoważonej mobilności.


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Zdjęcia i materiały prasowe Motor1

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share