Wiadomości, premiery, porady motoryzacyjne.

Specjalna oferta Audi Q7 Business Edition

Specjalna oferta Audi Q7 Business Edition

Audi Q7 teraz oferuje specjalną edycję Audi Q7 Business Edition, która wyróżnia się obfitym wyposażeniem dodatkowym. Co więcej, wersje Business Edition są dostępne w specjalnej promocyjnej ofercie cenowej, obejmującej czteroletnią gwarancję.

Czytaj także: OFERTA SPECJALNA AUDI Q5 BUSINESS EDITION

Audi Q7 oferuje doskonałe doznania z jazdy, dzięki napędowi na cztery koła quattro, innowacyjnej technologii oświetlenia i imponującej przestronności wnętrza. Progresywne akcenty stylistyczne dodają temu luksusowemu SUV-owi jeszcze większego charakteru. Audi Q7 prezentuje progresywną stylistykę rodziny Q i oprócz przestronności oferuje wysoką dynamikę i doskonały komfort. Wykorzystanie technologii mild-hybrid, cyfrowej koncepcji obsługi oraz opcjonalnych reflektorów diodowych HD Matrix z światłem laserowym Audi to tylko niektóre z nowoczesnych rozwiązań technicznych zastosowanych w tym modelu. Dodatkowo, dostępny opcjonalnie elektromechaniczny system aktywnej stabilizacji przechyłu poprawia właściwości jezdne pojazdu. Regulowane amortyzatory zmniejszają ruchy nadwozia na nierównościach drogi, szczególnie podczas jazdy na wprost. Podczas dynamicznej jazdy koncentrują się na optymalnym niwelowaniu przechyłów, co zmniejsza tendencję pojazdu do przechylania się w zakrętach. Opcjonalnie dostępny jest także system czterech kół skrętnych. Przy niskich prędkościach tylne koła skręcają maksymalnie o 5 stopni w przeciwnym kierunku do kół przednich, zapewniając lepszą zwrotność pojazdu. Na autostradzie te same koła skręcają w tym samym kierunku co przednie, co zwiększa stabilność samochodu.

Dzięki zastosowaniu tych zaawansowanych technologicznie układów, Audi Q7 jest niezwykle precyzyjne i łatwe w manewrowaniu, zwrotne w ruchu miejskim i na zakrętach. Na drogach szybkiego ruchu prezentuje się jako niezwykle komfortowy i niezawodny SUV do pokonywania długich dystansów, zwłaszcza w połączeniu z adaptacyjnym zawieszeniem pneumatycznym. Zawieszenie to umożliwia regulację wysokości pojazdu i, w połączeniu z napędem na cztery koła quattro, przygotowuje Audi Q7 do jazdy w terenie i po nieutwardzonych drogach. Tryb “offroad” można ustawić za pomocą systemu wyboru dynamiki jazdy Audi drive select, który oferuje aż siedem różnych trybów jazdy. Zawieszenie pneumatyczne jest standardowe w siedmiomiejscowej wersji Q7, a opcjonalna linia S line oferuje twardsze, sportowe zawieszenie pneumatyczne adaptive air suspension sport, które obniża karoserię o 15 mm podczas jazdy.

Sprawdź również: AUDI E-TRON GT – SPORTOWY ELEKTRYK

Wszystkie jednostki napędowe Audi Q7 współpracują z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów tiptronic oraz stałym napędem na cztery koła quattro. Oferta Business Edition dotyczy modelu Q7 z silnikiem 50 TDI quattro tiptronic w wersji S line, z opcjonalnym wyposażeniem o wartości minimalnej 39 000zł. Cena tej specjalnej wersji rozpoczyna się od 337 428złotych. Przykładowa konfiguracja Q7 w ofercie Business Edition może obejmować rozbudowane pakiety wyposażenia dodatkowego, takie jak Comfort i Technology, w tej cenie. Podobnie jak w przypadku modeli Q5/Q5 Sportback, klienci mają pełną swobodę wyboru spośród pełnego zakresu oferowanego wyposażenia dodatkowego – oferta Business Edition nie narzuca żadnych ograniczeń w tej kwestii.


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło: zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Czytaj więcej

Premiera Lexus LM

Lexus LM to pierwszy model marki w Europie, który łączy komfort ekskluzywnej limuzyny z nadwoziem przestronnego minivana. Samochód…
Czytaj więcej

Ceny nowego Jeep Avenger

Nowy Jeep Avenger debiutuje w świecie elektromobilności, unikalnym połączeniem technologii, przestrzeni i swoich możliwości.  Nowy Avenger, pierwszy w…
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share