Zabudowana Toyota Proace Verso. Kamper na wakacje

toyota proace kamper
Zabudowana Toyota Proace Verso. Kamper na wakacje. Zdjęcie: materiały prasowe producenta

Wspólny projekt Toyoty z firmami AE Conversions i Escape Vans zaowocował zabudową Tanuki, czyli kamper na wakacje, dla modelu Toyota Proace Verso w wersji Long. Przeprowadzona konwersja pojazdu pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wyposażenia kempingowego, starannie dostosowanego przez doświadczonych podróżników. Z zewnątrz ta wersja wyróżnia się białą perłową okleiną Tanuki w górnej części karoserii, a także emblematami umieszczonymi na drzwiach i klapie bagażnika.

Najważniejszym elementem zabudowy Tanuki jest dach sypialny, wyposażony w podnoszone dwuosobowe łóżko oraz funkcję Panorama View, a także dodatkowe miejsce do spania wewnątrz pojazdu z wysuwaną platformą na bagaże. Dwuosobowe łóżko wewnątrz samochodu ma powierzchnię 210 x 135 cm i jest zamontowane na szynach, zastępując trzeci rząd siedzeń. Dzięki przeprowadzonej konwersji, w samochodzie mogą spać nawet cztery dorosłe osoby.

Czytaj także: Toyota Hilux w wersji GR SPORT

Wyposażenie kempingowe i dodatkowe akcesoria

Zabudowa Tanuki to również wyposażenie, które okazuje się niezwykle przydatne podczas dłuższych wyjazdów na kempingi. Wysuwana platforma na bagaże została zaprojektowana z myślą o funkcjonalności i posiada schowek o pojemności 415 litrów, w którym można przechowywać różne przedmioty, oraz miejsce na dwa rozkładane krzesła kempingowe. Aby zwiększyć funkcjonalność wnętrza kampera, zastosowano obrotowe przednie fotele. Dodatkowo, komfortową temperaturę wewnątrz pojazdu zapewnia ogrzewanie postojowe Webasto AirTop o mocy 2kW, które można sterować za pomocą panelu Multicontrol znajdującego się przy kierownicy lub poprzez dedykowaną aplikację Webasto ThermoConnect na telefonie.

Oferta specjalnie dobranych opcjonalnych akcesoriów pozwala jeszcze bardziej zwiększyć komfort podróżowania w miejscach pozbawionych infrastruktury. Na liście tych akcesoriów znajduje się elastyczny panel solarny o mocy 150W, który umożliwia ładowanie baterii, oraz dwie szyny AirLine zamocowane na dachu sypialnym, do których można przymocować dodatkowe wyposażenie. Dodatkowo, można również wybrać belki poprzeczne do szyn AirLine, stację zasilania EcoFlow River 2 PRO, bagażnik na 2-4 rowery Fiamma Carry Bike, który jest montowany na tylnej klapie samochodu, oraz markizę Fiamma F45S, która ręcznie rozkładana tworzy zadaszenie wzdłuż boku pojazdu, zapewniając dodatkową przestrzeń ochronną.

Szybki termin odbioru i pełna gwarancja PRO

Zakup modelu PROACE Verso z zabudową Tanuki przebiega tak samo jak w przypadku innych wersji tego samochodu, a klient otrzymuje pełen pakiet korzyści. Zabudowa Tanuki jest uwzględniana na fakturze w cenie pojazdu i objęta jest 3-letnią gwarancją PRO lub do przebiegu jednego miliona kilometrów, a także oferowane jest finansowanie samochodu, które może zostać wybrane przez klienta. Samochód, który jest odbierany w salonie Toyoty, jest już kompletnie przygotowany do podróży, z zabudową i akcesoriami zainstalowanymi.

Zobacz również: Toyota z dziesięcioma nowymi elektrykami do 2026 roku

Co więcej, zabudowę Tanuki można również zamówić dla używanych egzemplarzy PROACE Verso Long z bieżącego roku modelowego. Elementy kamperowej zabudowy są objęte 3-letnią gwarancją PRO lub do przebiegu jednego miliona kilometrów.

Jeśli zamówienie zostanie złożone teraz, kamper będzie gotowy do wyjazdu jeszcze w tym sezonie letnim.

 


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Źródło: zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share