Wiadomości, premiery, porady motoryzacyjne.

Zmiany w gamie modelu DS 3. Nowe usługi łączności i nie tylko

Ds 3

Od października 2023 roku, DS Automobiles wprowadza szereg innowacji w gamie modelu DS 3. Zmiany obejmują zarówno wyposażenie, jak i dostępne usługi łączności, co ma na celu zwiększenie komfortu i doświadczenia użytkownika.

Nowe elementy wyposażenia

Gama modelu DS 3 zostanie uproszczona i wzbogacona o nowe elementy dostępne już od pierwszego poziomu wyposażenia. Wprowadzone zostaną nowe elementy stylistyczne, takie jak przyciemniane tylne szyby i aluminiowe 17-calowe diamentowane felgi Dublin, dostępne dla poziomów Bastille i Performance Line. Dodatkowo, samochód będzie standardowo wyposażony w przedni centralny podłokietnik, osłony przeciwsłoneczne z zamykanymi i podświetlanymi diodami LED, bezramkowe elektrochromatyczne wewnętrzne lusterko wsteczne i oświetlenie LED wnęk na nogi.

Czytaj także: DS 3 Esprit De Voyage. Luksus i technologia w jednym pakiecie. Cennik

Usługi łączności DS 3

DS Automobiles stale rozbudowuje ofertę swoich usług łączności. W pierwszym kwartale bieżącego roku, użytkownicy modeli DS 3 E-Tense i DS 3 Crossback E-Tense otrzymali dostęp do systemu Trip Planner, umożliwiającego wytyczanie tras dla samochodów z napędem elektrycznym. Wszystkie modele marki zyskały również dostęp do cyfrowej książeczki serwisowej oraz funkcji Remote Control, umożliwiającej blokowanie i odblokowywanie drzwi, włączanie klaksonu lub świateł za pośrednictwem smartfona.

Pakiety usług w modelu DS 3

Od 3 lipca, wszystkie usługi mobilne są ujęte w dwóch pakietach wyposażenia oferowanych w standardzie. Pakiet Connect One, wliczony w cenę samochodu na okres dziesięciu lat, obejmuje funkcje SOS i DS Assistance, cyfrową książeczkę serwisową i bezprzewodową aktualizację OTA systemu multimedialnego. Pakiet Connect Plus, wliczony w cenę samochodu w ramach DS Iris System na okres trzech lat, oferuje nawigację 3D z dostępem do Internetu, programowanie ładowania, EV Trip Planner dla DS 3 E-Tense i funkcję Send2nav dostępną za pośrednictwem aplikacji MyDS.

Co dalej z modelami DS Automobiles?

Sprawdź również: Nowy DS3 jako elektryk w 2026 roku?

DS Automobiles, poprzez wprowadzenie nowych elementów wyposażenia i usług łączności, dąży do zwiększenia konkurencyjności na rynku samochodowym. Innowacje te mają na celu nie tylko zwiększenie komfortu jazdy, ale także dostosowanie się do rosnących oczekiwań konsumentów w dziedzinie technologii i łączności. Z uwagi na plany marki dotyczące elektryfikacji wszystkich nowych modeli od 2024 roku, zmiany te są kluczowe aby przyciągnąć nowych klientów i być liderem w dziedzinie elektryfikacji pojazdów.


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share