Na CES 2024 Kia przedstawi swoją wizję przyszłości. Dużo nowości

CES 2024 KIA

Marka Kia przygotowuje się do zaprezentowania swojej innowacyjnej wizji przyszłości. Wydarzenie to odbędzie się na targach CES 2024 w Las Vegas. Tegoroczne wydarzenie CES 2024 Kia będzie okazją marki do przedstawienia swojej strategii biznesowej, która koncentruje się na modelach PBV (Purpose-Built Vehicles – pojazdy zbudowane dla konkretnego celu), definiowanej jako „platformę wykraczającą poza samochód”. To podejście ma na celu połączenie dostosowanych do potrzeb samochodów elektrycznych z zaawansowanymi usługami i ma otworzyć drzwi dla zastosowania nowych rozwiązań biznesowych oraz różnych stylów życia.

Czytaj również: KIA EV5. Elektryczny SUV idealny dla pokolenia milenialsów

Na CES 2024 Kia przedstawi nowe modele z nowymi technologiami

Podczas targów CES 2024 Kia zaprezentuje kilka modeli koncepcyjnych PBV, w tym pierwszy nowy model, którego produkcja masowa ma rozpocząć się w 2025 roku. Prezentacja obejmie również szereg ekskluzywnych technologii PBV, które mają być zastosowane w nowych modelach marki. Wśród nich znajdą się nowe technologie modularyzacji systemów Easy Swap oraz Dynamic Hybrid, opracowane przez zespół specjalistów z Hyundai Motor Group.

Kia zaprezentuje samochód z grupy „EV dla Wszystkich”

Kia przedstawi na targach CES przede wszystkim swoją wizję „EV dla wszystkich”, prezentując samochody koncepcyjne EV3 i EV4 oraz modele EV6 GT i EV 9. Wystawa ta ma na celu pokazanie korzyści związanych ze stylem życia, jakie oferują szybko rozwijające się auta elektryczne marki Kia.

Sprawdź także: Kia EV4 2024. Nowy elektryczny gracz na rynku

Konferencja prasowa koreańskiego producenta Kia odbędzie się w Mandalay Bay 9 stycznia o godzinie 00:00 czasu polskiego. Transmisja na żywo będzie dostępna dla wszystkich na stronie worldwide.kia.com.


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share