Wiadomości, premiery, porady motoryzacyjne.

Na CES 2024 Kia przedstawi swoją wizję przyszłości. Dużo nowości

CES 2024 KIA

Marka Kia przygotowuje się do zaprezentowania swojej innowacyjnej wizji przyszłości. Wydarzenie to odbędzie się na targach CES 2024 w Las Vegas. Tegoroczne wydarzenie CES 2024 Kia będzie okazją marki do przedstawienia swojej strategii biznesowej, która koncentruje się na modelach PBV (Purpose-Built Vehicles – pojazdy zbudowane dla konkretnego celu), definiowanej jako „platformę wykraczającą poza samochód”. To podejście ma na celu połączenie dostosowanych do potrzeb samochodów elektrycznych z zaawansowanymi usługami i ma otworzyć drzwi dla zastosowania nowych rozwiązań biznesowych oraz różnych stylów życia.

Czytaj również: KIA EV5. Elektryczny SUV idealny dla pokolenia milenialsów

Na CES 2024 Kia przedstawi nowe modele z nowymi technologiami

Podczas targów CES 2024 Kia zaprezentuje kilka modeli koncepcyjnych PBV, w tym pierwszy nowy model, którego produkcja masowa ma rozpocząć się w 2025 roku. Prezentacja obejmie również szereg ekskluzywnych technologii PBV, które mają być zastosowane w nowych modelach marki. Wśród nich znajdą się nowe technologie modularyzacji systemów Easy Swap oraz Dynamic Hybrid, opracowane przez zespół specjalistów z Hyundai Motor Group.

Kia zaprezentuje samochód z grupy „EV dla Wszystkich”

Kia przedstawi na targach CES przede wszystkim swoją wizję „EV dla wszystkich”, prezentując samochody koncepcyjne EV3 i EV4 oraz modele EV6 GT i EV 9. Wystawa ta ma na celu pokazanie korzyści związanych ze stylem życia, jakie oferują szybko rozwijające się auta elektryczne marki Kia.

Sprawdź także: Kia EV4 2024. Nowy elektryczny gracz na rynku

Konferencja prasowa koreańskiego producenta Kia odbędzie się w Mandalay Bay 9 stycznia o godzinie 00:00 czasu polskiego. Transmisja na żywo będzie dostępna dla wszystkich na stronie worldwide.kia.com.


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share