Renault Kardian 2024.- Nowy miejski SUV już wkrótce

renault kardian 2024

Francuska marka Renault prezentuje zwiastun swojego nowego miejskiego SUVa, oraz ujawnia jego nazwę. To Renault Kardian – samochód, który będzie przeznaczony na rynek międzynarodowy. Model ten nie tylko wpisuje się na listę silnych i charakterystycznych nazw modeli marki, ale również symbolizuje nową międzynarodową strategię Renault zwaną “Renaulution”.

Czytaj także: Nowa Era Mobilności elektrycznej. Renault Scenic E-Tech Electric 2024

Nazwa z głębszym znaczeniem

Nazwa “Kardian” nie została wybrana przypadkowo. Menedżer ds. strategii nazewnictwa modeli w Renault, wyjaśnia, że nazwa Kardian jest bogata w znaczenia i skojarzenia. Na pierwszy rzut ucha, nazwa przypomina angielskie słowo “guardian”, symbolizując ochronę i siłę. Ponadto, nazwa ta nawiązuje do słowa “cardio”, sugerując dużą zwinność, sportowy charakter i adrenalinę.

renault kardian 2024

Renault Kardian a strategia “Renaulution”

Nowy model został stworzony w celu wzmocnienia międzynarodowej pozycji Renault, począwszy od rynku latynoamerykańskiego. Co więcej, Kardian ma być także początkiem nowej ofensywy gamy produktowej Renault na rynkach pozaeuropejskich. Czy Renault Kardian stanie się symbolem technologii, bezpieczeństwa i przyjemności z jazdy na światowym rynku? Przekonamy się niebawem.

Sprawdź również: Koncepcyjny samochód Renault H1st vision

Premiera w Rio de Janeiro

Renault Kardian zostanie oficjalnie zaprezentowany 25 października w Rio de Janeiro. To właśnie tam francuski producent planuje przedstawić swoją nową międzynarodową strategię, w ramach której Kardian ma odgrywać kluczową rolę.


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share