Wiadomości, premiery, porady motoryzacyjne.

Nowy Jeep Avenger 2024. Oferta z bardziej dopasowanym wyposażeniem. Rusza sprzedaż

jeep avenger 2024

Nowy Jeep Avenger 2024 to wyjątkowy samochód, który już zdążył zrobić furorę na rynku motoryzacyjnym. Model ten nie tylko zdobył tytuł „Europejskiego Samochodu Roku 2023”, ale także wyróżnienia w kategoriach „Najlepszy Rodzinny SUV” i „Elektryczny Samochód Roku”. Ale co tak naprawdę kryje się pod tą błyszczącą karoserią? Zapnijcie pasy, bo zabieram was w podróż po najnowszym dziele Jeepa!

Mała rewolucja w układach napędowych

Jeep Avenger na rok 2024 to prawdziwy kameleon wśród SUV-ów. Oferuje on trzy różne układy napędowe – w pełni elektryczny, e-Hybrid z automatyczną skrzynią biegów oraz tradycyjny benzynowy z manualną skrzynią biegów. Daje to klientom niezwykłą swobodę wyboru idealnego samochodu dla siebie. Wersja elektryczna zapewnia zasięg do 600 kilometrów w cyklu miejskim, a jej baterie można naładować błyskawicznie. Wersja E-Hybrid to połączenie 1,2-litrowego silnika benzynowego z silnikiem elektrycznym, która zapewnia płynną jazdę i redukcję emisji CO2 o 15%. Mamy też do wyboru wersję benzynową z 1,2-litrowym silnikiem spalinowym oferującym solidne 100 KM mocy.

Sprawdź także: Jeep Avenger e-Hybrid 2024. Nowa wersja już dostępna w Europie

Jeep Avenger 2024 to komfortowe i stylowe nadwozie

Jeep Avenger 2024 to nie tylko moc i wydajność, ale także swojego rodzaju luksus i komfort. Teraz model ten oferuje elektrycznie otwierany dach panoramiczny, ekskluzywną skórzaną tapicerkę oraz elektrycznie regulowany fotel kierowcy z funkcją masażu. To wszystko sprawia, że każda podróż staje się jeszcze większą przyjemnością.

Jeep Avenger z wyróżnieniami i sukcesami

Nowy Jeep Avenger zyskał uznanie nie tylko klientów, ale także ekspertów na całym świecie. Zdobył prestiżowe nagrody, w tym tytuł „Europejskiego Samochodu Roku 2023”. Ponad 40 000 zamówień świadczy o jego dużej popularności i cały czas wpływa na wzrost udziału Jeepa w segmencie B-SUV w Europie.

Jakie wersje wyposażenia ma Jeep Avenger 2024?

Jeep Avenger 2024 oferuje trzy wersje wyposażenia: Longitude, Altitude i Summit. Każda z nich ma swoje unikalne cechy, od 16-calowych felg aluminiowych w Longitude, przez 17-calowe w Altitude, aż po ekskluzywne 18-calowe w Summit. Wnętrza tych wersji są równie imponujące, z wysokiej jakości materiałami i zaawansowanymi funkcjami technologicznymi. w każdej z nich znajdziemy wyposażenie odpowiadające naszym preferencjom.

Wizja marki Jeep to dążenie do elektryfikacji

Jeep konsekwentnie podąża ścieżką elektryfikacji swojej oferty, wprowadzając nowe technologie i modele z nią związane. Plan Dare Forward 2030 zakłada, że do 2025 roku wszystkie modele Jeepa będą oferowane w wersjach zelektryfikowanych, co jest krokiem w kierunku osiągnięcia wizji marki „Wolności bez Emisji”.

Czytaj również: Elektryczny Jeep Compass w 2025 roku?

Nowy Jeep Avenger 2024 to samochód, który łączy w sobie zaawansowaną technologię, komfort, styl i wydajność. Dostępny w różnych wersjach napędowych i wyposażeniowych jest idealnym wyborem dla tych, którzy szukają nie tylko samochodu, ale także wyjątkowego, spokojnego podróżowania. Czy jesteście gotowi na takie wyzwania?


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share