Wiadomości, premiery, porady motoryzacyjne.

Nowy Jeep Renegade 2024. Ruszają zamówienia. Cena w Polsce?

Jeep Renegade 2024

W Europie ruszają zamówienia na nowy model Jeep Renegade 2024. Samochód świętuje swoją 10 rocznicę i w tym czasie zaimponował rynkowi motoryzacyjnemu niemal 2 milionami sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. Jeep Renegade uznawany jest za współczesnego spadkobiercę legendarnego Willysa, który oferował unikalny i spójny wygląd nadwozia czyniąc go kultowym modelem w swojej klasie.

Nowe wersje wyposażenia i ulepszone technologie

Nowy Jeep Renegade 2024 wprowadza szereg innowacji technologicznych, w tym nowy system informacyjno-rozrywkowy z 10,1-calowym wyświetlaczem multimediów Full HD i 10,25-calowym cyfrowym wyświetlaczem zestawu wskaźników. Ulepszony system oferuje bezprzewodowe połączenie Apple CarPlay i Android Auto oraz nową kamerę cyfrową w rozdzielczości HD, co zapewnia kierowcom lepsze wrażenia z jazdy. Dostępnych jest pięć różnych poziomów wyposażenia: Renegade, Altitude, Summit, Overland i Trailhawk, a każda z nich jest w stanie zaspokoić różnorodne potrzeby klientów.

Sprawdź również: Jeep Wagoneer S – ekskluzywny, elektryczny i osiągający 3,5 sekundy do setki. Premiera już w tym roku

Funkcjonalność w ładnym opakowaniu

Jeep Renegade łączy w sobie fajne wrażenia z jazdy z kompaktowymi wymiarami i stylowym wyglądem. Jest to samochód mniejszych rozmiarów i idealnie pasujący do poruszania się po mieście, a także na krótkie wypady za miasto czy również pełną przygód jazdę po bezdrożach. Nowy model oferuje również ulepszone rozwiązania technologiczne, co sprawia większą frajdę z jazdy we wszystkich wersjach wyposażenia.

Jeep Renegade 2024 to zelektryfikowane układy napędowe

Nowy Jeep Renegade 2024 oferuje bogate wyposażenie już w wersji podstawowej, a także różnorodne opcje wyposażenia dodatkowego w zależności od wybranej dla siebie wersji tego auta. Sam układ napędowy składa się z dwóch opcji – e-Hybrid i 4xe Plug-in Hybrid, które oferują różne poziomy osiągów i efektywności, a zarazem dostosowanie do potrzeb i preferencji różnych klientów.

Co z zamówieniami w Polsce?

Na naszym rynku, nowy w pełni zelektryfikowany model Jeepa Renegade 2024, który ma oferuje mniejsze zużycie paliwa i emisję CO2 w wersji e-Hybrid dostępny będzie w cenie od 135 900 zł i jest to naprawdę atrakcyjna propozycja w segmencie B-SUV. Czy będzie to hit sprzedaży i czy będzie w stanie konkurować z chińskimi samochodami? Zobaczymy.

Czytaj także: Nowy Jeep Compass 2024 już dostęny w sprzedaży. To nowa technologia i styl. Znamy ceny!

Nowy Jeep Renegade 2024 stanowi nie tylko hołd dla dziedzictwa marki, ale także krok naprzód w rozwoju producenta. Z ulepszonym systemem informacyjno-rozrywkowym, zelektryfikowanymi układami napędowymi i różnorodnymi wersjami wyposażenia nowy Renegade jest gotowy, aby umocnić swoją pozycję na rynku i zaoferować klientom jeszcze więcej możliwości i przyjemności z jazdy. Ale czy tak się stanie?


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share