Nowy Jeep Renegade 2024. Ruszają zamówienia. Cena w Polsce?

Jeep Renegade 2024

W Europie ruszają zamówienia na nowy model Jeep Renegade 2024. Samochód świętuje swoją 10 rocznicę i w tym czasie zaimponował rynkowi motoryzacyjnemu niemal 2 milionami sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. Jeep Renegade uznawany jest za współczesnego spadkobiercę legendarnego Willysa, który oferował unikalny i spójny wygląd nadwozia czyniąc go kultowym modelem w swojej klasie.

Nowe wersje wyposażenia i ulepszone technologie

Nowy Jeep Renegade 2024 wprowadza szereg innowacji technologicznych, w tym nowy system informacyjno-rozrywkowy z 10,1-calowym wyświetlaczem multimediów Full HD i 10,25-calowym cyfrowym wyświetlaczem zestawu wskaźników. Ulepszony system oferuje bezprzewodowe połączenie Apple CarPlay i Android Auto oraz nową kamerę cyfrową w rozdzielczości HD, co zapewnia kierowcom lepsze wrażenia z jazdy. Dostępnych jest pięć różnych poziomów wyposażenia: Renegade, Altitude, Summit, Overland i Trailhawk, a każda z nich jest w stanie zaspokoić różnorodne potrzeby klientów.

Sprawdź również: Jeep Wagoneer S – ekskluzywny, elektryczny i osiągający 3,5 sekundy do setki. Premiera już w tym roku

Funkcjonalność w ładnym opakowaniu

Jeep Renegade łączy w sobie fajne wrażenia z jazdy z kompaktowymi wymiarami i stylowym wyglądem. Jest to samochód mniejszych rozmiarów i idealnie pasujący do poruszania się po mieście, a także na krótkie wypady za miasto czy również pełną przygód jazdę po bezdrożach. Nowy model oferuje również ulepszone rozwiązania technologiczne, co sprawia większą frajdę z jazdy we wszystkich wersjach wyposażenia.

Jeep Renegade 2024 to zelektryfikowane układy napędowe

Nowy Jeep Renegade 2024 oferuje bogate wyposażenie już w wersji podstawowej, a także różnorodne opcje wyposażenia dodatkowego w zależności od wybranej dla siebie wersji tego auta. Sam układ napędowy składa się z dwóch opcji – e-Hybrid i 4xe Plug-in Hybrid, które oferują różne poziomy osiągów i efektywności, a zarazem dostosowanie do potrzeb i preferencji różnych klientów.

Co z zamówieniami w Polsce?

Na naszym rynku, nowy w pełni zelektryfikowany model Jeepa Renegade 2024, który ma oferuje mniejsze zużycie paliwa i emisję CO2 w wersji e-Hybrid dostępny będzie w cenie od 135 900 zł i jest to naprawdę atrakcyjna propozycja w segmencie B-SUV. Czy będzie to hit sprzedaży i czy będzie w stanie konkurować z chińskimi samochodami? Zobaczymy.

Czytaj także: Nowy Jeep Compass 2024 już dostęny w sprzedaży. To nowa technologia i styl. Znamy ceny!

Nowy Jeep Renegade 2024 stanowi nie tylko hołd dla dziedzictwa marki, ale także krok naprzód w rozwoju producenta. Z ulepszonym systemem informacyjno-rozrywkowym, zelektryfikowanymi układami napędowymi i różnorodnymi wersjami wyposażenia nowy Renegade jest gotowy, aby umocnić swoją pozycję na rynku i zaoferować klientom jeszcze więcej możliwości i przyjemności z jazdy. Ale czy tak się stanie?


Opracowanie: Portal motoryzacyjny
Zdjęcia i materiały prasowe producenta

Sprawdź także
Czytaj więcej

Nowe Suzuki Swift 2023

Kiedy firma samochodowa wielkości Forda nie widzi przyszłości dla kultowej Fiesty, można by pomyśleć, że długoletni rywal, taki…
Czytaj więcej

Nowe BMW serii 1?

Prototypy BMW serii 1, które niedawno zaskoczyły europejskie drogi, byłyby w rzeczywistości  najprawdopodobniej prototypami należącymi do zupełnie nowej…
Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.
Total
0
Share